×
Mobilā versija
+5.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
3. jūlijs, 2014
Drukāt

Ņujorkā izrādīs satīrisku mūziklu par Bilu Klintonu

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Šomēnes Ņujorkā tiks uzvesta satīriska teātra izrāde par bijušā ASV prezidenta Bila Klintona astoņus gadus ilgo valdīšanu Baltajā namā un seksa skandālu ar praktikanti Moniku Levinsku.

Klintons ierindots starp labākajiem ASV līderiem par spīti cilvēciskajām vājībām. Iestudējumā “Clinton: The Musical” (“Klintons: Mūzikls”) ir divi varoņi – gudrais valstsvīrs Viljams un sievai neuzticīgais Bils.

Iepriekš tā izrādīta Londonā un “Fringe” festivālā Edinburgā, kur 2012. gadā tika nominēta labākā jaunā mūzikla titulam.

Mūzikla autors ir 26 gadus vecais austrāliešu rakstnieks un komponists Pols Hodžs. “Manuprāt, Bilam Klintonam piemīt ārkārtīgi pozitīvas īpašības, kā arī daži trūkumi. Domāju, ka tieši tāpēc cilvēki viņu tik ļoti iemīļojuši,” viņš teica. “Ikvienā jābūt mīlasstāstam. Šajā gadījumā tas ir starp diviem Biliem, taču attēlotas arī attiecības ar Hilariju.”

Pirms došanās uz Ņujorku Hodžs izmainīja muzikālo pavadījumu, dziesmu vārdus un jokus. Tikai divas no 21 dziesmas saglabātas tādas pašas kā Londonas iestudējumā.

“Tā ir ļoti smieklīga, taču mīloša parodija,” norāda aktieris Karls Kenclers, kurš izrādē spēlē saprātīgo Viljamu. “Neiztikt bez jokiem, taču redzams arī ļoti niansēts Bila portrets. Hilarijas tēls ir ļoti sarežģīts, kā arī atklāta jauna Monikas personības daļa.”

Klintonu ģimene atkal nonākusi mediju uzmanības lokā. Daudzi politikas komentētāji ir pārliecināti, ka Hilarija Klintone kandidēs nākamajās prezidenta vēlēšanās.

“Klintons: Mūzikls” tiks izrādīts Alises Grifinas teātrī no 18. līdz 26. jūlijam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+