×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Trešdiena, 23. maijs, 2018
5. jūlijs, 2016
Drukāt

Obama Baltajā namā ar dziesmu sveic meitu 18.dzimšanas dienā

Foto - youtube.comFoto - youtube.com

ASV prezidents Baraks Obama, atzīmējot pēdējo Neatkarības dienu amatā, svinību laikā nodziedājis arī apsveikuma dziesmu savai vecākajai meitai Malijai 18. dzimšanas dienā, vēsta portāls “People.com”.

“Un tā kā mans kā tēva pienākums ir apkaunot savas meitas, man ir atlicis vēl viens darbiņš,” Baltajā namā 4.jūlija svinību uzrunas noslēgumā sacīja Obama.

“Tā nu ir sanācis, ka mūsu valsts dzimšanas dienu mēs atzīmējam vienā dienā ar manas vecākās meitas dzimšanas dienu,” piebilda ASV prezidents un sāka dziedāt apsveikuma dziesmu “Happy Birthday” Malijai, kas pēc tam pievienojās tēvam uz skatuves un viņu apskāva.

Obamam ar sievu Mišelu ir divas meitas. Malijas jaunākā māsa Saša 10. jūnijā svinēja 15. dzimšanas dienu.

Baltā nama dārza svētkos par godu ASV Neatkarības dienai, kuros piedalījās armijas veterāni un viņu ģimenes, kā arī Baltā nama darbinieki, uzstājās reperis Kendriks Lamars un dziedātāja Džanele Monē.

Lietus dēļ dārza svētki tika pārcelti uz Baltā nama iekštelpām.

Šīs bija pēdējās 4. jūlija svinības, kuras Baltajā namā organizēja Obama, jo novembrī tiks ievēlēts viņa pēctecis ASV prezidenta amatā, kurš darbu sāks nākamgad janvārī, kad beigsies Obamas otrais amata termiņš.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+