×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
6. novembris, 2014
Drukāt

Oskars Deigelis vienmēr radošos meklējumos (1)

Oskars_Deigelis_6

Latvijas šlāgeraptaujā ar dziesmu “Nejaušā tikšanās” pirmo reizi piedalās dziedātājs, dziesmu autors un TV šova “Okartes skatuve 2” finālists Oskars Deigelis. Dalība aptaujā ir iespēja izmēģināt jaunas lietas un tā ir arī pieredzes paplašināšana.

skars šoruden izdeva savu otro albumu “Dubults neplīst” un ir paspējis piedalīties arī dziesmu aptaujā “Dzintara dziesma”. Par dalību Oskars smaidot nosaka: “Lai gan iesākumā “Dzintara dziesmā” atrados augšgalā, beigu beigās sanāca noslīdēt uz pašām beigām. Iespējams tāpēc, ka šajā lauciņā manu atbalstītāju nav tik daudz. Bet es par to nepārdzīvoju. Viss ir tā, kā tam jābūt. Piedalīšanās šajās aptaujās man gluži vienkārši nozīmē piedalīšanos. Šoreiz tās varētu nosaukt par ugunskristībām šlāgermūzikā. Vienmēr esmu ieinteresēts izmēģināt jaunas lietas. Tā ir pieredzes paplašināšana.”

Oskaram ceļojums mūzikā aizsākās jau agrā bērnībā. “Mācījos mūzikas skolā, dziedāju korī. Vēlāk, tīņa gados, pamazām sāku pats sevi vokāli attīstīt, piedaloties arī dažādos vokālistu konkursos. Nopietnā līmenī viss sāka notikt, kad man palika 17. Tad sāku rakstīt savas dziesmas, piedāvāt tās radiostacijām, uzstājos koncertos. Pēcāk nāca arī televīzijas laiks, piedaloties dažādos raidījumos, realitātes šovā “Okartes skatuve 2”, “Muzikālajā bankā” un citur,” atklāj Oskars.

Viņš ir no tiem māksliniekiem, kuru būtu grūti ielikt kādā konkrētā plauktiņā, mūzikas žanrā. Viņam patīk dažādība. Iespējams, to var saukt par Oskara radošajiem meklējumiem, eksperimentiem. “Protams, tos varētu nosaukt arī par meklējumiem un eksperimentiem, ko nereti man mēdz pārmest, taču esmu sapratis, ka tieši tā man patīk. Tieši tāds esmu es pats – daudzpusīgs. Nespēju iedomāties sevi vienā noteiktā skanējumā. Arī savā ikdienas dzīvē vienmēr neapstājos pie tā informācijas un emociju daudzuma, kas man pieejams. Vienmēr vēlos vairāk. Uzzināt, sajust, piedzīvot. Iespējams, tieši tas arī atspoguļojas manā mūzikā. Domāju, ka arī nākotnē šajā ziņā nekas nemainīsies. Turpināšu būt meklējumos un mēģināšu rast arvien jaunas un jaunas lietas, ko ieviest savā daiļradē.”

Šogad Oskars plāno doties pavisam nelielā albuma koncerttūrē. Lai gan jaunajā albumā dziesmu mūzikas un tekstu lielākās daļas autors ir pats Deigelis, albuma tapšanas procesā, dziesmu aranžēšanā un atsevišķu dziesmu rakstīšanā piedalījušies arī mūziķi Sandris Sproģis, Kaspars Dwinskis, Ruslans Kuksinovičs, Uģis Jēkabsons, Kaspars Maks, Jānis Šmēdiņš, Rolands Sīpols un Mārtiņš Leja (Do Studija), Renalds Trakims, Jānis Čubars, Artūrs Plīts, GAMP Recordings, Žanna Berezina, Sabīne Berezina, Māris Neilands un Anita Tīlena. 14 no albuma dziesmām ir latviešu valodā, savukārt pārējās četras – angļu valodā. Albuma tapšanā ir piedalījušies arī vairāki viesmākslinieki – Sabīne Berezina, “Fakts”, “Bugaga Project”, Dween un Rassell. “Muzikālajā ziņā tuvākajā laikā plānoju mazliet atpūsties. Tā teikt, doties radošajā pauzē un uzkrāt spēkus. Arī burtiskā ziņā ir plānots doties ārpus Latvijas, bet tas, kādos nolūkos un cik ilgi, lai pagaidām paliek noslēpumā. Katrā ziņā no mūzikas aiziet nav iespējams un to arī negrasos darīt. Ir skices un uzmetumi jau trešajam albumam. Nekad neapstājos. To novēlu arī visiem jums,” noslēpumaini nosaka Oskars.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Lasījām. Radošus panākumus!

Draugiem Facebook Twitter Google+