Sports
Hokejs

Ozoliņš: Rēdliham ir lauzts žoklis, diemžēl… 16

Sputnik/Scanpix

Rīgas “Dianamo” galvenais treneris Sandis Ozoliņš pēc pirmās KHL čempionāta spēles un 1:3 zaudējuma Omskā pret “Avangard” atzina, ka komanda zaudējusi arī vienu no vadošajiem spēlētājiem Miķeli Rēdlihu.

“Rēdliham ir lauzts žoklis. Malacis, metās zem ripas, bet diemžēl…neveiksmīgi viss sanāca,” pēcspēles preses konferencē jaunumus paziņoja Sandis Ozoliņš.
“LA” jau ziņoja, ka pirmajā periodā Miķelis Rēdlihs metās zem pretinieka mestās ripas, kura trāpīja pa latviešu uzbrucēja seju.

Saistītie raksti

“Jaunās sezonas pirmajā periodā pārāk liela izrādījās atbildības nasta, bijām kā sasaistīti. Otrajā periodā spēlējām tā, kā gribējām, izvirzījāmies vadībā. Diemžēl trīs vārti divās minūtēs nedeva iespēju nokļūt pozīcijās, no kurām varētu tikt pie punktiem. Cīnījāmies līdz galam. Pēdējā trešdaļā bija trīs noraidījumi. Zinājām, ka “Avangard” spēlēs agresīvi, ka ies uz priekšu. Netikām galā tajos momentos Bija epizodes, kur varējām nospēlēt precīzāk,” atzina Sandis Ozoliņš.

Nākamo KHL čempionāta spēli Rīgas “Dinamo”aizvadīs 24. augustā Novosibirskā pret “Sibirj”, kas šodien sezonu sāka ar 3:1 uzvaru pār Maskavas “Spartak”.


LA.lv