Auto un moto

Pabeigts bedru masveida remonts uz reģionālajiem un vietējiem autoceļiem0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – LETA/Edijs Pālēns

Pabeigts bedru masveida remonts uz reģionālajiem un vietējiem autoceļiem ar noteikto B uzturēšanas klasi, portālu LA.lv informēja VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs”.

Bedru masveida remonts turpinās uz C un D uzturēšanas klases autoceļiem, darbs jāveic līdz 1.jūlijam. Bedres, kuras rodas no jauna, tiek remontētas visa gada garumā.

Saremontēto bedru apjoms veikts vairāk nekā 204 000 kvadrātmetru apjomā. Uz valsts galvenajiem autoceļiem – 23 609 m2, uz reģionālajiem 122 743 m2, bet uz vietējiem 58 071 m2.

Valsts autoceļiem ar vislielāko satiksmes intensitāti un noteikto A uzturēšanas klasi, bedru remonts pabeigts 1.jūnijā.

VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” skaidro, ka remontdarbi tiek veikti prioritārā secībā, ņemot vērā uzturēšanas klases (A – augstākā uzturēšanas klase, B, C, D – zemākā uzturēšanas klase). Uzturēšanas klases ir noteiktas ņemot vērā satiksmes intensitāti, sociālekonomisko nozīmi un autoceļu klasifikāciju – valsts galvenie, reģionālie, vietējie autoceļi.

Lai ceļu lietotāji savlaicīgi varētu plānot savus maršrutus un rēķināties ar īslaicīgiem satiksmes ierobežojumiem, bedru remontdarbu vietām tiešsaistes režīmā var sekot līdzi Waze un VAS “Latvijas Valsts ceļi” mājaslapas kartē (www.lvceli.lv).

LA.lv