Mobilā versija
+22.5°C
Cecīlija, Cilda
Piektdiena, 28. jūlijs, 2017
6. maijs, 2016
Drukāt

Panākta vienošanās ar Nacionālo operu; sāk tirgot biļetes uz Opolais koncertu

Oļega Zernova fotoOļega Zernova foto

No piektdienas, 6. maija, nopērkamas biļetes uz Kristīnes Opolais solo koncertu Rīgā, kas notiks šāgada 4. oktobrī, Latvijas Nacionālajā operā, pastāstīja Opolais Latvijas koncertturnejas organizators Andrejs Žagars.

Pēc Žagara paustā, ir veiksmīgi izdevies sarunu ceļā atrisināt radušos pārpratumu starp Latvijas Nacionālo operu un baletu un koncertturnejas organizatoru “Andreja Žagara kultūras atbalsta un attīstības fondu”.

“Man ir patiess prieks, ka šo situāciju ir izdevies atrisināt, jo mūs visus vieno mērķis, lai Latvijas skatītājiem ir pieejama augsta līmeņa māksla. Opolais koncertturneja ir viens no pirmajiem fonda organizētajiem projektiem, mēs noteikti turpināsim iepriecināt un pārsteigt Latvijas skatītājus arī turpmāk,” sacīja Žagars.

Abas puses ir parakstījušas telpu īres līgumu.

Kā jau rakstījām, pēc piecu gadu prombūtnes rudenī Latvijā ar īpaši sagatavotu soloprogrammu atgriežas pasaules operzvaigzne Kristīne Opolais.

Biļetes uz koncertiem Liepājas “Lielajā dzintarā” un Rēzeknes “Gorā” jau ir pieejamas tirdzniecībā gan minētajās koncertzālēs, gan “Biļešu paradīze” kasēs.

Pievienot komentāru

Mecenāts Zuzāns: Sirdsapziņas pārmetumu man nav! (1)No sestdienas, 29. jūlija, līdz 17. septembrim Latvijas Nacionālā Mākslas muzeja galvenajā ēkā būs aplūkojama mākslas mecenātu Jāņa un Dinas Zuzānu kolekcijas izstāde "TOP no top", kas piedāvās Latvijas mākslas pārskatu neierastā interpretācijā, uzsverot privāto aspektu.
Draugiem Facebook Twitter Google+