Mobilā versija
+15.1°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Ceturtdiena, 29. jūnijs, 2017
12. augusts, 2015
Drukāt

Paplašina sankcijas pret Krieviju

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

ASV valdības federālajā vēstnesī publicēts pilns to fizisko un juridisko personu saraksts, kas pakļautas pret Krieviju noteiktajām paplašinātajām sankcijām.

Tās stājušās spēkā. Šajā sarakstā iekļautas septiņas fiziskās personas un seši uzņēmumi, kas izvairījušies no sankcijām, arī tie, kas saistīti ar Krievijas uzņēmējiem Genādiju Timčenko un Borisu Rotenbergu, kā arī koncernu “Kalašņikov”. Sankcijām pakļauti arī divi Krievijas uzņēmumi, kas saistīti ar militāri rūpniecisko kompleksu, četras bijušās Ukrainas amatpersonas un to atbalstītāji, kas saistīti ar valsts aktīvu izlaupīšanu un ļaunprātībām, atrodoties valsts dienestā, ar Ukrainas eksprezidenta Viktora Janukoviča dēlu Oleksandru saistītais uzņēmums “MAKO Holding”. “Melnajā sarak­stā” iekļauti arī Krievijas okupētās Krimas piecu ostu operatori un viens prāmju pārvadājumu operators, 35 uzņēmumi, kurus kontrolē iepriekš sankcijām pakļautas personas, kā arī tie, kuros vairāk nekā 50% kapitāla kontrolē “Vņešekonombank” un “Rosņeftj”.

Pievienot komentāru

Itālija draud vairs neuzņemt nelegālos migrantus (1)Ārvalstu kuģi, kuros tiek vesti jūrā uzņemtie nelegālie imigranti, Itālijas ostās netiks uzņemti, ja vien citas Eiropas Savienības (ES) valstis neuzņemsies lielāku atbildības slogu imigrācijas krīzes risināšanā, trešdien pavēstīja augsta ranga informācijas avots valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+