Latvijā
Politika

Par disciplīnas pārkāpumiem Matīsu izslēdz no “Vienotības” Saeimas frakcijas0


Anrijs Matīss.
Anrijs Matīss.
Foto: LETA

Partijas “Vienotība” Saeimas frakcijas deputāti šodien pēc frakcijas priekšsēdētāja Hosama Abu Meri priekšlikuma par frakcijas disciplīnas neievērošanu nolēma neturpināt sadarbību ar deputātu Anriju Matīsu, portālu LA.lv informēja partijas pārstāvis Sandris Sabajevs.

“Mans mērķis, kļūstot par partijas Saeimas frakcijas priekšsēdētāju pagājušā gada decembrī, bija panākt, ka frakcija strādā kā saliedēta komanda. Šajā laikā mēs esam kļuvuši par komandu, kas cits citu atbalsta un ir apņēmusies kopīgi strādāt sabiedrības labā līdz šīs Saeimas pilnvaru beigām. Ja tomēr kāds pēkšņi ir izdomājis kļūt par zvaigzni, lai paspīdētu spožāk uz citu rēķina – tad viņam vairs nav vietas frakcijā,” motivējot frakcijas lēmumu, uzsvēra Hosams Abu Meri.

Matīss, kurš jau iepriekš izstājās no partijas “Vienotība”, aģentūrai LETA apliecināja, ka atbalstīs opozīcijas pieprasīto tieslietu ministra Dzintara Rasnača (VL-TB/LNNK) demisiju. Savukārt “Vienotības” frakcijas deputāti šorīt nolēma balsot pret vai atturēties šajā jautājumā.

Turpmāk “Vienotības” frakcijā strādās 19 deputāti.

LA.lv