×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
19. februāris, 2015
Drukāt

Par labāko darba devēju Latvijā pērn atkārtoti atzīts “Latvenergo” (5)

latvenergo_mukusalas_iela

Par labāko darba devēju Latvijā 2014.gadā atkārtoti atzīts energoapgādes uzņēmums “Latvenergo”, ceturtdien žurnālistiem paziņoja personāla atlases uzņēmuma “CV-Online Latvia” vadītājs Aivis Brodiņš.

“Latvenergo” kā pirmo iekārojamāko darba devēju minēja 8% respondentu, kas ir par diviem procentpunktiem vairāk nekā gadu iepriekš veiktajā aptaujā.

Tāpat aptaujā noskaidroti šā gada biznesa sektori līderi, kurus pārstāvošie darba devēji bijuši visaktīvākie Latvijas darba tirgū. Par “Top darba devēju” tirdzniecības sektorā atkārtoti atzīts degvielas mazumtirgotājs “Statoil Fuel&Retail Latvia”, finanšu sektorā – “Swedbank” banka, transporta un loģistikas sektorā – aviokompānija “airBaltic”, informācijas tehnoloģiju un telekomunikāciju sektorā – mobilo sakaru operators “Latvijas Mobilais telefons”, bet ražošanas sektorā – “Latvenergo,” tādējādi iegūstot divus titulus.

Šogad pirmo reizi tika noteikti arī labākie darba devēji reģionos. Kurzemē pirmo vietu ieņēma holdingkompānijas “Ventspils nafta” meitasuzņēmums “Ventspils nafta temināls”, Zemgalē – graudu pārstrādes uzņēmums “Dobeles dzirnavnieks”, Vidzemē – alus darītava “Cēsu alus”, savukārt Latgalē – maizes ražotājs “Latvijas Maiznieks”.

Tostarp kategorijā “Gada izaugsme” apbalvojums tika piešķirts zāļu ražotājam “Olainfarm,” kurš, salīdzinājumā ar pozīciju topā pērn, šogad pakāpās par 29 vietām.

“Arī šogad varam redzēt, ka iekārotākie darba devēji Latvijā ir lielie uzņēmumi, kuriem ir pazīstams zīmols, un kuri ar savām aktivitātēm ir spējuši radīt sapņu darba vietas tēlu darba tirgū, tādējādi kļūstot par stabilu vērtību labāko darba devēju topa augšgalā. Analizējot rezultātus jāsecina, ka 70% respondentu par labāko darba devēju izvēlējušies saukt uzņēmumus, kuros līdz šim paši nav strādājuši, 20% ir balsojuši par esošo darba devēju, bet 10% par iekārojamāko darba devēju ir nosaukuši savu bijušo darba vietu,” pastāstīja Brodiņš.

Aptauju veica “CV-Online Latvia”. Tā norisinājās no 2014.gada 15.decembra līdz 2015.gada 22. janvārim. Aptaujā piedalījās 6,5 tūkstoši respondentu.

“CV-Online” ir interneta personāla atlases uzņēmums, kas ir dibināts Igaunijā 1996.gadā un darbojas Latvijā un Lietuvā kopš 1999.gada.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Ja tadu stulbumu ka katru menesi zinot skaititaja radijumus unpienemti darba vairak 100 darbinieku lai aprekinatu cik jamaksa un atsutit rekinu VAREJA IZGUDROT ZZS .Un te ir ari dala no paaustinata tarifa .Pirms tam es I banka ierakstiju skaititaja radijumus unizvelejos tarifu un ar dazu pogu nospiesanu samaksaju ,bet janvara vidu es EM min klatiene to skaidroju [MES ESAM GUDRAKI].BEZ tam EM bija super valsts sekretars,kurs parakstot rakstisko atbildi par maniem ietekumiem neatbildeja.

  2. Kad tad nebūs,ja algas lielas uz tautas rēķina ceļot cenas…

  3. tarifs pat palēcās par 30%

  4. Labākais darba devējs, varbūt, bet kā pakalpojumu sniedzējs – klientiem absolūti nedraudzīgs!

  5. Žurnāls "Kapitāls" Atbildēt

    Pilnībā labāko darba devēju TOP50 – mūsu marta numurā, kas nopērkams kioskos sākot no piektdienas!

Draugiem Facebook Twitter Google+