Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
14. maijs, 2016
Drukāt

Par “No sirds Latvijai” vadītāju atkārtoti ievēlēta Inguna Sudraba (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Par partijas “No sirds Latvijai” (NSL) priekšsēdētāju sestdien, 14.maijā, atkārtoti tika ievēlēta politiskā spēka līdzšinējā vadītāja Inguna Sudraba.

No kopsapulces 168 balsotājiem par Sudrabu balsoja 167, bet pret bija viens biedrs. Sudrabas ievēlēšana tika sveikta, klātesošajiem pieceļoties kājās un ar aplausiem.

NSL valdē tika ievēlēts Gunārs Kūtris, Pēteris Dzalbe, Solvita Jirgensone, Jānis Neimanis, Diāna Novicka, Aivars Ozols, Andris Priekulis, Ineta Stabulniece, Igors Tračums. Valdē kā tās priekšsēdētāja strādās arī Sudraba.

Kā ziņots, situācijā, kurā koalīcija ignorē opozīcijas priekšlikumus neatkarīgi no tā, cik laba ir ierosinātā ideja, partijai NSL no sprintera ir jāpārkvalificējas par maratonskrējēju, šodien partijas kopsapulcē norādīja Sudraba.

Viņa pauda, ka partija turpinās darbu pie tās dibināšanas laikā formulētajiem mērķiem – patiesas demokrātijas atjaunošana, Latvijas ietekmes būtiska palielināšana, kā arī iestāšanās par valsts attīstību un cilvēku labklājību.

Sudraba vērsa uzmanību, ka no Latvijas ir aizbraukuši daudz cilvēku – viņa minēja konkrētus piemērus, kad no valsts prom ir devies celtnieks, zemnieks, bērnu dārza audzinātāja un citu profesiju cilvēki. Šie iedzīvotāji nav redzējuši iespēju sasniegt mērķus Latvijā un ir skumji, ka aizbraukuši aktīvi pilsoņi, norādīja politiķe. Šeit palikušajiem dažādu tautību cilvēkiem jākļūst divtik aktīviem un drosmīgiem, lai mainītu politiku un valsti, secināja partijas vadītāja.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. forši, ka “šitā” sarkano partija nerullē!

    • Vai Tev mūžīgi sarkanais rullis vai sarkana lupata kā bullim rādās? Pilnīgi kā aptaurēts ar to sarkano krāsu!

  2. Vai Vešņakovs arī piedalījās?

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+