×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
6. augusts, 2015
Drukāt

Par policistes nolamāšanu Īrijā Latvijas pilsonim jāziedo nauda bērnu slimnīcai (1)

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Par policistes nolamāšanu Latvijas pilsonim Īrijas tiesa likusi ziedot naudu bērnu slimnīcai, vēsta portāls “Baltic Ireland”.

27 gadus vecais Edgars Kviotkovskis aizturēts 2014.gada 9.septembrī, kad viņš dzērumā ālējās Svordsas ielās, spārdot atkritumu tvertnes un izkliedzot rupjības policistei, kura viņam aizrādīja.

Apsūdzētais tiesā atzina savu vainu agresīvā un aizskarošā uzvedībā.

Apsūdzētā advokāte tiesā norādīja, ka Kvoitkovskis nākamajā dienā, kad bija izgulējis dzērumu, ieradās policijas iecirknī un atvainojās par savu uzvedību.

Tiesa ņēma vērā, ka Kvoitkovskis iepriekš nav nonācis policijas uzmanības lokā, un nolēma, ka viņam netiks piemērots sods, ja viņš līdz septembrim ziedos 200 eiro Dublinas bērnu slimnīcai.

Advokāte apliecināja, ka viņas klients vēlas izvairīties no notiesāšanas un ir gatavs veikt labdarības ziedojumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ja, ja Iri vispar uzskata, ka pietiek aiziet un atvainoties par nedarit un viss bus ok. Tikai tas vairāk uz Iriem attiecies ne iebraucejiem. Piem ja atnemto mainu par to ka nav apdrosinasana Iram piefiksēju ar “i am sorry” bet parejiem reti kad. Ari skola Irs iesit otram – sorry un piedots bet citas tautibai neka – pateiciga slikti vardu? Sorry? Neticu Tev. Sods.

Draugiem Facebook Twitter Google+