Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
5. februāris, 2015
Drukāt

Par ūdens uzskaiti maksā vairāk (4)

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

Rīdzinieki, Dzelzavas ielas 76/4 nama iedzīvotāji, nesaprot, kāpēc šogad, pārejot uz tiešajiem maksājumiem ar ūdens piegādātāju, viņiem būs jāmaksā vairāk par patērēto ūdeni.

Kāpēc par ūdeni jāmaksā vairāk?

“Rīgas pašvaldības uzņēmuma “Rīgas ūdens” piedāvātais aprēķins vienam mūsu nama dzīvoklim pieaudzis par 3,24 eiro,” stāsta nama iedzīvotāju komitejas pārstāvis Arturs Krūskops, “tā kā mūsu namā pavisam ir 72 dzīvokļi, “Rīgas ūdens” grib papildus noplēst 233 eiro mēnesī. Gandrīz viena strādājošā mēnešalga tikai no viena daudzdzīvokļu nama!”

“Man nav saprotams, par ko ir šī nesamērīgi lielā papildu maksa,” turpina nama iedzīvotāju komitejas pārstāve Elīna Birjuļina, “līdz šim maksājām par patērēto ūdeni nama apsaimniekotājam – “Rīgas namu pārvaldniekam”, kas pēc tam pārskaitīja naudu ūdens piegādātājam. Pārejot uz tiešajiem maksājumiem ar pakalpojuma sniedzēju, mūsuprāt, izdevumiem pat būtu jāsamazinās. Tā vienmēr notiek, kad atsakās no starpnieka pakalpojumiem.”

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Ar ministres biroja vad. tiksanasreize s.g. 19 janv . sapratu ka EM super specialisti doma padomju sistema,jo es ierosinaju Valsti pariet uz digitali nolasamiem udens skaititajiem ka dzivoklos ta majas ievada unpec labasprogramas varetu kontrolet un 1x menesi VIENLAICIGI AR PGAS SPIEDIENU AUTOMATISKI NOLAST VISUS SKAITITAJUS uniedrukat rekina. Mes jau gribejam sava maja ,bet Rigas udens nepiekrita ,joacim redzot nebus pelna nostarpibas ar dzivoklu unkopejo .Smiekligi ka EM parstavi nezinaja ka MK ir izsludinajis DIGITALIZACIJAS GADU.

  2. Nezinu,kā šodien,bet līdz šim “Rīgas ūdens” maksāja starpniekam par maksas iekasēšanu! Ja tagad var iztikt bez starpnieka,tad arī maksai,loģiski, ir jāsamazinās!

  3. Gribu zināt- kas par lietu- kāpēc tik atšķirīgi ir maksājumi par ūdeni . No kurienes izauguši tarifi par siltā ūdens cirkulāciju / cenu atškirība milzīga starp apsaimniekotajiem/. Ūdens zudumi pieaug ar katru mēnesi. Kā to var kontrolēt? Kooperatīvā par apmeklētajiem tikai ņirgājas un neko nepaskaidro. Sētniece ziņo, ka ūdens noplūdes nav, bet ja kāds zog ,lai kontrolē! Vai tiešām pensionāriem tagad jāsedz visu blēžu izdarības? Kādiem jābūt skaitītājiem, lai man nebūtu jāsedz ūdens zudumus?

  4. tas ir RNP triks, lai iebiedētu iedzivotājus. “Rīgas ūdens” izraksta rēkinu uz kopējo mājas skaitītāja ūdens patēriņu, attiecīgi, procentuāli no kopējās summas iekasējot aptuveni 3 EUR, ko RNP tagad grib “piešūt” katram dzīvoklim. Acīm redzot, RNP ir izdevīgi, lai norēķini tiktu veikti pa vecam

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (10)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Plāno stingrākas prasības bezdarba pabalsta saņemšanai (11)Saeimas Sociālo un darba lietu komisijā norisinājās plašas diskusijas par Labklājības ministrijas (LM) sagatavotajiem grozījumiem likumā “Par apdrošināšanu bezdarba gadījumam”, kas paredz
Draugiem Facebook Twitter Google+