Latvijā
Novados

Pāris apēstu plūmju dēļ Piņķos vīrietis sašauj jaunieti10

Foto LETA

Sašauta roka, no kuras izņem lodi, atkārtota brūces atvēršana un tīrīšana, jo tā sākusi iekaist. Bailes iet garām privātmājai, jo nav skaidrs, vai kāds atkal nešaus. Medicīniskas ekspertīzes un iesniegumi policijai. Šā brīža ”sausais atlikums” notikumiem Piņķos, kur viss varēja beigties daudz traģiskāk, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Kā stāsta ar “Bez Tabu” tikties atnākušais jaunietis, kurš patrāpījās ceļā lodei, viņš ar draugu tās dienas vakarā grasījušies no Piņķiem doties mājup uz Jūrmalu. Ejot pa ielu, piestājuši pie kādas privātmājas, pie kuras ārpus žoga, uz pašvaldības zemes augu aliču jeb Kaukāza plūmju koki. Gatavie augļi sabiruši zemē, puiši tās ēd. Zēniem līdzi ir divi suņi, kuri sarejas ar aiz žoga esošajiem suņiem. Pēc brīža no mājas parādās vīrietis, kurš jauniešiem pavēl iet prom. Kā stāsta puisis, vīrs uzreiz pateicis, ka, ja pusaudži neaizies, viņš uz tiem šaus.

Jānis, sašautais puisis: ”Vīrietis iegāja mājā un no tās iznāca jau ar pneimatisko ieroci rokās. Mēs sākām skriet, bet tad es sajutu tādu kā sitienu pa roku. Tā vieta palika nejutīga. Es pacēlu piedurkni, roka bija sašauta, tecēja asinis.”

Zēns sazvanījis mammu, kura bijusi šokā par notikušo. Jaunietis aizvests uz slimnīcu, kur no brūces izņemta pneimatiskā ieroča lode, pēcāk policijā uzrakstīti iesniegumi.

Aija Briede, Valsts policijas Olaines iecirkņa pārstāve: ”Pašlaik mūsu rīcībā ir informācija, ka, iespējams, ir noticis konflikts, iespējams, asāka vārdu apmaiņa starp diviem jauniešiem un mājas īpašnieku, kā rezultātā vīrietis ir paņēmis sev piederošo pneimatisko ieroci, gribējis jauniešus pabaidīt, izšāvis gaisā, bet netīšām esot trāpījis vienam no jauniešiem.”

Iespējamo šāvēju “Bez Tabu” sastapt neizdodas. Nāburgi zina teikt, ka pēc notikušā viņš savā mājvietā nav redzēts nedēļu.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv