Mobilā versija
+4.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
20. jūlijs, 2016
Drukāt

Pārsteidzot sievieti, policisti “Facebook” uzmeklē bezrūpīgu automašīnas īpašnieci

Foto: LETAFoto: LETA

Ar “Facebook” palīdzību policisti otrdien uzmeklējuši bezrūpīgu automašīnas īpašnieci, kura bija atstājusi vaļā automašīnas logu.

Patrulējot Mežaparkā, policisti pamanīja kādu “Volvo” markas automašīnu. Transportlīdzeklim bija atstāts vaļā pasažieru puses logs un uz pasažieru sēdekļa novietots maisiņš ar mantām, tāpat pie aizmugurējā loga pievienots videoreģistrators.

Policijas darbinieki noskaidroja transportlīdzekļa īpašnieces datus, un drīz pēc tam sazinājās ar viņu sociālajā tīklā “Facebook”, informējot spēkrata īpašnieci par to, ka viņa aizmirsusi aizvērt auto logu. Kārtības sargi sagaidīja sievieti, pēc kā automašīnas logs tika aizvērts.

Autovadītāja bijusi patiesi pārsteigta par šādu policijas rīcību.

Rīgas pašvaldības policija atgādina, ka mašīna nav seifs. Policisti aicina iedzīvotājus neatstāt savās automašīnās vērtīgas lietas, jo zagļi nereti mēdz izmantot šādas situācijas, lai apzagtu automašīnas. Tāpat policija atgādina, ka, atstājot automašīnu stāvēšanai, vienmēr ir jāaizver logi un jāaizslēdz durvis.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (20)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+