×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
25. augusts, 2014
Drukāt

Partijas programma kā darba līgums
 (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Aptaujājot vairāk nekā divdesmit “Latvijas Avīzes” lasītājus, noskaidroju, ka lielākā daļa jau skaidri zina, par ko balsos 12. Saeimas vēlēšanās 4. oktobrī.

Vairākums uzrunāto jau gadiem ilgi balsojot par vienu un to pašu politisko spēku un laika gaitā neesot piedzīvojuši vilšanos. Vislielāko uzticību bauda Nacionālā apvienība. Lasītāji uzskata, ka šajā sarakstā iekļauti “vissolīdākie cilvēki, kas iestājas par Latvijas neatkarību un strādā Latvijas labā”. Tiesa, patriotiski, valstiski no­skaņoti cilvēki darbojas arī citās partijās, bet diemžēl par atsevišķām personībām no citiem sarakstiem nav iespējams balsot.

Mārtiņš Liepiņš no Tukuma novada pārmeta vēlētājiem slinkumu, kura dēļ neiepazīstas ar partiju piedāvātajām pirmsvēlēšanu programmām. Vēlēšanu dienā nobalso un tad ir vīlušies par iznākumu. Pats Mārtiņš uzskata, ka piedalīšanās vēlēšanās ir kā darba līguma slēgšana ar Saeimas deputātiem, bet priekšvēlēšanu programmu var uzskatīt par pašu darba līgumu. M. Liepiņš: “Aizgāju uz bibliotēku un palūdzu man izdrukāt visu 13 partiju priekšvēlēšanu programmas. Tas nemaksāja dārgi, tikai apmēram vienu eiro. Mājās bez steigas visu izlasīju, pasvītroju to, kas man šķita svarīgi, salīdzināju, ko katra partija sola.”

Mārtiņš neslēpj, ka sākumā bijis pārliecināts Nacionālās apvienības piekritējs, jo šie politiķi iestājas pret nekustamo īpašumu iztirgošanu sveštautiešiem un grib ierobežot uzturēšanās atļauju piešķiršanu. Taču nu viņš atklājis, ka bijušā tieslietu ministra Jāņa Bordāna dibinātā Jaunā konservatīvā partija vēlas sakārtot likumus un samazināt valsts budžeta izšķērdēšanu. Tas Mārtiņam šķiet būtiski.

Jēkabpiliete Anna Balode vēlēšanās balsos par Jāni Bordānu. “No jaunizveidotajiem politiskajiem spēkiem mani saista tieši viņš. Gados jauns cilvēks, enerģisks, gribēja sakārtot tieslietu sistēmu. Ticu viņa godīgumam,” norāda A. Balode. Viņa būšot, kā pati izsakās, šerpa – nepazīstamos sarakstā esošos uzvārdus svītros, atstājot vienīgi J. Bordānu. Un mājās nesēdēs – vienalga, kurā Latvijas malā politiķis rīkos tikšanos ar vēlētājiem, viņa būšot klāt. Vēlas noskaidrot, kāpēc politiķim lika atstāt ministra amatu.

Vairāki uzrunātie atzina, ka cerības saistījuši ar Ingunu Sudrabu, taču vīlušies, kad viņa atteicās atklāt dāsno ziedojumu avotus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Pēc 25.augusta pārraides DOMBURA STUDIJĀ NETICU NEVIENAM INGUNAS SUDRABAS VĀRDAM… Ja viss taisnība attiecība uz pīšanos ar ļaudīm no lielā kaimiņa valsts, VISS GARĀM!!! NEVAR KALPOT 2 KUNGIEM VIENLIDZ LABI…Bez tam vēlētājiem NAV zināms, kā VISU PLĀNOTO SUDRABAS PARTIJA DABŪS GATAVU REALITĀTĒ??? Ja to vēlas izdarīt, tad JĀIZKONTROLĒ UN JĀNOMAINA VISAS VALSTS PĀRVALDES FUNKCIJAS!??…Vai būs jaunās SAEIMAS atbalsts??? REPŠES partijas kungi runā par KARDINĀLĀM pārmaiņām veselības aprūpē, bet NO KURIENES ŅEMS NAUDU NEDZIRDAM!??????? Viss šūts BALTIEM, NENOTEIKSMĒ RAKSTĪTIEM, DIEGIEM…

Draugiem Facebook Twitter Google+