×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
30. oktobris, 2012
Drukāt

Patīkami, ka mazpulki nav izmiruši


Patīkami bija lasīt, ka Latvijā tomēr vēl pilnīgi nav izmirusi tāda jaunatnes organizācija kā mazpulks (“Vai tu zini, kas ir mazpulki?” (24.10.2012.)).

 

Katrs gudrs valsts vadītājs saprot, ka savas valsts ideoloģiju jāsāk ieaudzināt skolu jaunatnē. Brīžiem rodas pārliecība, ka mūsu valsts ir bez kādas ideoloģijas. Presē bieži lasām, ka jaunatnē trūkst patriotisma jūtas. Vairāk domājam par izklaidi. Mazāk par nacionālo noskaņojumu.

Redzot, kā Saeimā izturas pret ”Visu Latvijai” partijas pārstāvjiem, brīžiem liekas, ka viņi ir Latvijai nevēlami elementi. Partijas vairāk noņemas ar savstarpējām intrigām, atstājot otrā plāksnē valstiskās intereses, – neizrādot rūpi par jaunatnes audzināšanu valstiskā garā.

Latvijā gadiem ilgi neatradās pāris tūkstoši latu, lai izdotu mazpulku vēstures grāmatu ”Kad runā sirds” (“Jumava”, 2009), ko sarak-stīja mazpulku vecbiedre Aina Bauce-Kliesta. Klusi un nemanāmi aizrit mazpulku organizācijas dibināšanas gadadienas, tāpat kā mazpulku dibinātāja, mūsu visu laiku izcilākā valstsvīra Kārļa Ulmaņa 135. gadskārta.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+