Mobilā versija
Brīdinājums -1.8°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
20. jūlijs, 2015
Drukāt

Pēc festivāla “Positivus” atrasto mantu “izstāde” – VP Limbažu iecirknī

Foto - LETAFoto - LETA

Pēc aizvadītajā nedēļas nogalē notikušā festivāla “Positivus” atrastās mantas nogādātas Limbažu iecirknī, informē Valsts policijā.

Ikvienu, kas vēlas uzzināt, vai viņa pazudusī festivāla manta ir atradusies, policija aicina zvanīt uz Limbažu iecirkni, tālruņa numurs 64001510.

“Ja salīdzina šo festivālu ar pēdējos gados notikušajiem, varam teikt, ka šogad pārkāpumu skaits bijis mazāks nekā iepriekšējos gados,” vēsta policijā.

Lielākā daļa pārkāpumu bijuši saistībā ar narkotiskajām vielām – desmit gadījumos uzsāktas administratīvās lietas, bet piecos gadījumos uzsākti kriminālprocesi.

Konstatētas arī deviņas zādzības, bet četros gadījumos uzsākti kriminālprocesi par mantas tīšu bojāšanu.

Pieķerti arī seši festivāla apmeklētāji, kas pie stūres sēdušies alkohola reibumā un festivāla apkaimē notikuši četri ceļu satiksmes negadījumi – vienā no tiem arī cietuši cilvēki.

Divos gadījumos uzsāktas administratīvās lietas par sīko huligānismu, bet trīs personas aizturētas par nepakļaušanos policistu likumīgajām prasībām – konflikts radās, kad viņi mēģināja iekļūt festivāla teritorijā bez biļetēm.

Pievienot komentāru

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (2)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiemVisām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+