Horoskopi un mistika
Horoskopi

Pēc svētkiem nepacietīgi gaidīsim brīvdienas! Horoskops 2.-8.aprīlim0

Ilustratīvs attēls. Foto – Pixabay.com

Auns

Jācenšas pēc iespējas mazāk izrādīt emocijas un jāturas pie veselā saprāta. Būs jāpārvar kautrība un pieticība, taču arī jābūt uzmanīgiem, tiekoties ar darījumu partneriem. Labāk veltiet laiku draugiem un koncentrējieties uz nedēļas nogali, kas būs kā radīta ceļošanai.

Vērsis

Nerisiniet citu problēmas, jo būs pietiekami pašam savu problēmu kārtojamu šajā nedēļā. Lieciet vadībai noprast, ka novērtējumu darbā vislabāk saņemtu prēmijas veidā. Brīvdienās ļaujieties romantikai kopā ar savu otru pusīti, kā arī veltiet uzmanību citiem tuviniekiem.

Dvīņi

Nav īstais laiks izdarīt straujas kustības, bet labs brīdis, lai plānotu nākotni. Gaidāms patīkams pārsteigums finanšu jomā. Privātajā dzīvē iestāsies pieklusums, bet jau brīvdienās situācija var radikāli mainīties.

Vēzis

Nedēļa būs izdevusies no jebkura viedokļa. Būs arī iespēja atslābt un uz brīdi aizmirst par visām raizēm un problēmām. Taču neaizmirstiet par savu intuīciju un pretrunīgās situācijās klausiet savai iekšējai balsij un sajūtai.

Lauva

Nepievērsiet uzmanību skeptiķiem un dariet, ko esat iecerējis. Noteikti pieķerieties savu finanšu lietu risināšanai. Nenolaidiet rokas grūtību priekšā un nenovērsieties no mērķa. Izvairieties no avantūrām un nedēļas nogalē kārtīgi atpūtieties.

Jaunava

Ir vērts sevi palutināt, ļauties priekam un spožumam. Tomēr neatstājiet darbu novārtā pilnībā. Nedēļas vidū var uzrasties jauni sadarbības partneri, taču tieši jums ir iespēja pārņemt vadību savās rokās. Nedēļas nogali veltiet tuviniekiem, īpaši bērniem.

Svari

Ja neļausiet sīkumiem sevi saērcināt, nedēļa būs labi izdevusies. Neļaujieties māņticībai, lai melns kaķis uz ceļa nenovērš jūsu uzmanību no patiesi svarīgām lietām. Brīvdienas ir kā radītas romantiskai atpūtai divatā.

Skorpions

Mācieties piebremzēt, jo tautas gudrība vēsta – lēnāk brauksi, tālāk tiksi. Pašdisciplīna būs svarīgāka par mērķtiecību un ātrumu. Darbā gaidāmas nopietnas pārmaiņas un ceļš augšup. Brīvdienās labākā izvēle – pikniks vai pastaiga ar draugiem.

Strēlnieks

Būs iespēja parādīt savu attapību un prāta asumu visas nedēļas garumā. Nebaidieties kolēģiem piedāvāt jaunas idejas, jo tās tiks novērtētas. Tomēr esiet uzmanīgi, izdarot izvēles, jo saņemsiet kārdinošus piedāvājumus.

Mežāzis

Jūsu spītība var citos raisīt skaudības jūtas, bet lai tas neattur no vecu un iesīkstējušu problēmu atrisināšanas tieši šajā nedēļā. Nav vērts pilnībā iegrimt darbā, jo laiks, ko pavadīsiet kopā ar ģimeni, nesīs lielākus augļus ilgtermiņā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Nekašķējieties šonedēļ ar vadību un kolēģiem, paturiet kritiku pie sevis, pat ja tā ir pamatota. Ja sekosiet šim padomam, jūs gaida daudz patīkamu brīžu. Kolēģi to novērtēs, un vēlāk tas noderēs jums pašam, kāpjot pa karjeras kāpnēm.

Zivis

Jauna pieredze vienmēr ir noderīga, pat ja rada nedrošības sajūtu. Šī ir nedēļa, kad jāīsteno sen lolotās idejas un klusībā kaltie plāni. Tomēr uzmanīgi apsveriet un izvērtējiet visus riskus. Duļķainos ūdeņos laba peldēšana nesanāks.

LA.lv