×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.2°C
Zelma, Zemgus, Virma
Otrdiena, 14. augusts, 2018
21. marts, 2017
Drukāt

Pie Smiltenes apgāzusies kravas automašīna (6)

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Ilustratīvs attēls

Šorīt Vidzemes šosejas un ceļa Smiltene – Gulbene krustojumā, rotācijas aplī, apgāzusies kravas automašīna, informēja “Latvijas valsts ceļi”.

Satiksme notikuma vietā tiek organizēta ar ceļa zīmēm.

Kopumā šorīt braukšanas apstākļi pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem ir apmierinoši.

Vakar uz grants ceļiem greiderēšanu veica 43 tehnikas vienības: Kurzemes reģionā – 16, Latgales reģionā – 12 un Vidzemes reģionā – 15 tehnikas vienības. Šodien greiderēšanas darbi turpināsies.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Vai tad sorit atkal. Vakar vakara jau bija

  2. Foto rakstā neatbilst patiesībai un auto bija apgāzies jau vakar …

  3. tur laikam gotiņas tusēja un izsita no līdzsvara autiņu, izskatās pēc nepatiesas foto. Aplī smagie gāžas tikai viena iemesla dēļ, šoferītim kāja pa smagu,ar smago netrako, bet brauc. Viņiem nav atsperes, bet gaisa spilveni, laikam šoferis ir tiešam tikai šoferis.

  4. Neizskatās, ka apgāzusies. Būsim precīzāki izteikumos, atstutējusies pret barjerām.
    Teikšu tā. Esmu no kurzemes mazpilsētas un vakar bija viena no tām retajām reizēm, kad man bija ar smago auto reiss uz Balviem, bet braucu pa citu ceļu, gar Madonu, Gulbeni, Balvi. Līdz Madonai ceļš vēl kak ņibutj, ja neskaita posmu no Pļaviņu apļa līdz Aiviekstei, bet tālāk no Madonas līdz Gulbenei un no Gulbenes līdz Balviem ceļš bija vnk.katastrofa. Izspaidīts, ka kravas mašīna ar kravu gandrīz uz ceļa gāžas riņķī, un asfalts, kas lāpīts vēl no padomju laikiem. Vai tiešām tur nav neviena firma, kas sakārtotu galvenos vietējos ceļus? Vai tiešām tur visiem tik pudele prātā? Ja jums tur vēl ir sakarīgi cilvēki palikuši, kam kaut kas vairāk par pudeli interesē, bet trūkst ceļu remontu firmu, tad iesaku mūsu Saldus ceļinieku. Uzskatu, ka tā ir labākā ceļu būves kompānija valstī. To nevar salīdzināt, kādi ceļi ir jūsu un mūsu apkaimē.

    • Tas, kādi izskatās apkārtnes asfaltētiem ceļī, nav atkarīgs no vietējiem iedzīvotājiem un viņu tieksmes pēc grādīgiem dzērieniem, bet no pašvaldības.

Draugiem Facebook Twitter Google+