Mobilā versija
+2.0°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
4. septembris, 2012
Drukāt

Pieaug apdrošināšanas atlīdzības ārvalstīs

Saskaņā ar Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (LTAB) statistiku, šā gada pirmajos sešos mēnešos par ārvalstīs izraisītiem ceļu satiksmes negadījumiem (CSNg) apdrošināšanas atlīdzībās izmaksāts 2,91 milj. latu, kas ir par 4,5% vairāk nekā pērn pirmajā pusgadā, kad izmaksu apmēri sasniedza 2,78 milj. latu.

 

 

Salīdzinot ar 2009. gadu, atlīdzību īpatsvars par ārvalstīs notikušiem CSNg audzis gandrīz divas reizes.

 

Šā gada pirmajos sešos mēnešos par ārvalstīs izraisītajiem negadījumiem pieņemti vairāk nekā 1500 lēmumi, kas ir par 13,3% vairāk nekā 2011. gada pirmajā pusgadā, kopsummā izmaksājot atlīdzībās gandrīz trīs miljonus latu.

2012. gada pirmajā pusgadā izmaksas lielums par ārzemēs notikušajiem CSNg ir 3,6 reizes lielāks nekā vidējais atlīdzības izmaksas lielums, kas tiek izmaksāts par Latvijā notikušajiem CSNg. Salīdzinājumam: vidējās atlīdzības lielums par Latvijā notikušiem negadījumiem šā gada pirmajā pusgadā sastāda Ls 592, bet par ārzemēs izraisītiem – jau Ls 2106.

Šā gada pirmajā pusgadā vislielākais apdrošināšanas gadījumu skaits reģistrēts Vācijā (178), Krievijā (128), Lietuvā (121), Polijā (120) un Igaunijā (70).

 

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+