Mobilā versija
Brīdinājums +0.5°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
4. septembris, 2012
Drukāt

Pieaug apdrošināšanas atlīdzības ārvalstīs

Saskaņā ar Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (LTAB) statistiku, šā gada pirmajos sešos mēnešos par ārvalstīs izraisītiem ceļu satiksmes negadījumiem (CSNg) apdrošināšanas atlīdzībās izmaksāts 2,91 milj. latu, kas ir par 4,5% vairāk nekā pērn pirmajā pusgadā, kad izmaksu apmēri sasniedza 2,78 milj. latu.

 

 

Salīdzinot ar 2009. gadu, atlīdzību īpatsvars par ārvalstīs notikušiem CSNg audzis gandrīz divas reizes.

 

Šā gada pirmajos sešos mēnešos par ārvalstīs izraisītajiem negadījumiem pieņemti vairāk nekā 1500 lēmumi, kas ir par 13,3% vairāk nekā 2011. gada pirmajā pusgadā, kopsummā izmaksājot atlīdzībās gandrīz trīs miljonus latu.

2012. gada pirmajā pusgadā izmaksas lielums par ārzemēs notikušajiem CSNg ir 3,6 reizes lielāks nekā vidējais atlīdzības izmaksas lielums, kas tiek izmaksāts par Latvijā notikušajiem CSNg. Salīdzinājumam: vidējās atlīdzības lielums par Latvijā notikušiem negadījumiem šā gada pirmajā pusgadā sastāda Ls 592, bet par ārzemēs izraisītiem – jau Ls 2106.

Šā gada pirmajā pusgadā vislielākais apdrošināšanas gadījumu skaits reģistrēts Vācijā (178), Krievijā (128), Lietuvā (121), Polijā (120) un Igaunijā (70).

 

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+