Mobilā versija
Brīdinājums +4.9°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
13. aprīlis, 2016
Drukāt

Piketē par denacionalizētiem namiem

Foto - LETAFoto - LETA

Vakar pirms valdības sēdes aptuveni 30 cilvēku iepretim Ministru kabineta ēkai piketēja, paužot bažas par īrnieku situāciju denacionalizētajos namos Rīgā.

Otrdien pirms iknedēļas valdības sēdes aptuveni 30 cilvēku iepretim valdības ēkai pulcējās, lai publiski paustu bažas par denacionalizēto namu stāvokli Rīgā un par situāciju ar šo namu īrniekiem.

Pikets tika rīkots “sakarā ar jaunā likumprojekta par dzīvojamo telpu īri izstrādāšanu” un nolūkā “izteikt viedokli par denacionalizēto namu īrnieku stāvokli”.

Piketētāji bija galvenokārt gados vecāki cilvēki. Viņi turēja rokās lielus plakātus latviešu, krievu un angļu valodā ar uzrakstu “Denacionalizācijas upuri”. Piketētājiem rokās bija arī plakāti, uz kuriem redzami denacionalizētie nami un to iekštelpu stāvoklis. Piketa organizatore Natālija Jolkina sacīja, ka piketa mērķis ir izteikt viedokli par īrnieku diskrimināciju, kas notikusi, pieņemot dažādus īrniekiem nelabvēlīgus likumus, saskaņā ar kuriem īrniekiem nu jāmaksā lieli nekustamā īpašuma nodokļi. Viņa norādīja, ka arvien pasliktinās attiecības starp īrniekiem un namu īpašniekiem – nereti īrniekiem tiek atslēgta apkure, kanalizācija, gāze, padarot apstākļus dzīvošanai nederīgus ar mērķi no īrniekiem atbrīvoties.

Viņasprāt, būtu atkal jāievieš dzīvokļa atbrīvošanas pabalsts, kas netiek izmaksāts kopš 2009. gada.

Pievienot komentāru

Putnu gripa pietuvojusies Latvijai (3)Vairākās Eiropas Savienības (ES) valstīs atklāts bīstamais putnu gripas vīruss, un Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) norāda, ka ir pamats satraukumam arī Latvijā, sestdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.
Pasaulē
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr: Valsts izģērbj mazo uzņēmēju (10)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Draugiem Facebook Twitter Google+