Mobilā versija
+2.3°C
Kazimirs, Izidors
Piektdiena, 24. marts, 2017
13. aprīlis, 2016
Drukāt

Piketē par denacionalizētiem namiem

Foto - LETAFoto - LETA

Vakar pirms valdības sēdes aptuveni 30 cilvēku iepretim Ministru kabineta ēkai piketēja, paužot bažas par īrnieku situāciju denacionalizētajos namos Rīgā.

Otrdien pirms iknedēļas valdības sēdes aptuveni 30 cilvēku iepretim valdības ēkai pulcējās, lai publiski paustu bažas par denacionalizēto namu stāvokli Rīgā un par situāciju ar šo namu īrniekiem.

Pikets tika rīkots “sakarā ar jaunā likumprojekta par dzīvojamo telpu īri izstrādāšanu” un nolūkā “izteikt viedokli par denacionalizēto namu īrnieku stāvokli”.

Piketētāji bija galvenokārt gados vecāki cilvēki. Viņi turēja rokās lielus plakātus latviešu, krievu un angļu valodā ar uzrakstu “Denacionalizācijas upuri”. Piketētājiem rokās bija arī plakāti, uz kuriem redzami denacionalizētie nami un to iekštelpu stāvoklis. Piketa organizatore Natālija Jolkina sacīja, ka piketa mērķis ir izteikt viedokli par īrnieku diskrimināciju, kas notikusi, pieņemot dažādus īrniekiem nelabvēlīgus likumus, saskaņā ar kuriem īrniekiem nu jāmaksā lieli nekustamā īpašuma nodokļi. Viņa norādīja, ka arvien pasliktinās attiecības starp īrniekiem un namu īpašniekiem – nereti īrniekiem tiek atslēgta apkure, kanalizācija, gāze, padarot apstākļus dzīvošanai nederīgus ar mērķi no īrniekiem atbrīvoties.

Viņasprāt, būtu atkal jāievieš dzīvokļa atbrīvošanas pabalsts, kas netiek izmaksāts kopš 2009. gada.

Pievienot komentāru

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (12)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (5)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+