Mobilā versija
Brīdinājums +1.2°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
13. aprīlis, 2016
Drukāt

Piketē par denacionalizētiem namiem

Foto - LETAFoto - LETA

Vakar pirms valdības sēdes aptuveni 30 cilvēku iepretim Ministru kabineta ēkai piketēja, paužot bažas par īrnieku situāciju denacionalizētajos namos Rīgā.

Otrdien pirms iknedēļas valdības sēdes aptuveni 30 cilvēku iepretim valdības ēkai pulcējās, lai publiski paustu bažas par denacionalizēto namu stāvokli Rīgā un par situāciju ar šo namu īrniekiem.

Pikets tika rīkots “sakarā ar jaunā likumprojekta par dzīvojamo telpu īri izstrādāšanu” un nolūkā “izteikt viedokli par denacionalizēto namu īrnieku stāvokli”.

Piketētāji bija galvenokārt gados vecāki cilvēki. Viņi turēja rokās lielus plakātus latviešu, krievu un angļu valodā ar uzrakstu “Denacionalizācijas upuri”. Piketētājiem rokās bija arī plakāti, uz kuriem redzami denacionalizētie nami un to iekštelpu stāvoklis. Piketa organizatore Natālija Jolkina sacīja, ka piketa mērķis ir izteikt viedokli par īrnieku diskrimināciju, kas notikusi, pieņemot dažādus īrniekiem nelabvēlīgus likumus, saskaņā ar kuriem īrniekiem nu jāmaksā lieli nekustamā īpašuma nodokļi. Viņa norādīja, ka arvien pasliktinās attiecības starp īrniekiem un namu īpašniekiem – nereti īrniekiem tiek atslēgta apkure, kanalizācija, gāze, padarot apstākļus dzīvošanai nederīgus ar mērķi no īrniekiem atbrīvoties.

Viņasprāt, būtu atkal jāievieš dzīvokļa atbrīvošanas pabalsts, kas netiek izmaksāts kopš 2009. gada.

Pievienot komentāru

Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+