Latvijā
Novados

Pirmajā skolas dienā Kurzemes Radio kļūst par Zinību dienas radio0

Pirmdien, 3. septembrī, pēc plkst. 9:00 Kurzemes Radio pārtop par Zinību dienas radio. Visas dienas garumā klausītājiem būs iespēja dzirdēt vēlējumus un intervijas ar Kurzemes un Zemgales skolēniem. Īpaša uzmanība tiks veltīta mazajām skolām, informē radio pārstāvji.

Zinību dienas radio darbu sāks pēc plkst. 9:00, rīta raidījuma “Saulains Rīts” laikā, kad klausītāji tiks iepazīstināti ar dienas programmu un aicināti sūtīt savus vēlējumus, sveicienus skolotājiem, skolēniem jauno mācību gadu uzsākot. Tāpat ikviens aicināts dalīties ar saviem Pirmās skolas dienas iespaidiem, ievietojot bildes Kurzemes Radio “Facebook” lapā.

Kurzemes Radio komanda dosies izbraucienā pa Kurzemes skolām, lai piedalītos svinīgajos Zinību dienas pasākumos. Klausītājiem būs iespēja dzirdēt un uzzināt, kā tiek sagaidīts pirmais zvans jaunajā mācību gadā, kādi solījumi un apņemšanās ir skolotājiem un skolēniem, lai mācību gads aizritētu pēc iespējas veiksmīgāks un panākumiem bagātāks.

Intervijas un vēlējumi no Kurzemes un Zemgales skolēniem ēterā būs dzirdami līdz plkst. 18:00.

3. septembrī Kurzemes Radio īpašo Zinības dienas programmu var klausīties www.kurzemesradio.lv vai apraidē Kurzemes Radio raidītāju tīklā: Talsos, Kuldīgā FM 106,4; Liepājā FM 88,4; Ventspilī FM 107,9; Saldū FM 98,9; Tukumā, Jūrmalā FM 92,4 un Jelgavā FM 92,6.

LA.lv