Horoskopi un mistika
Horoskopi

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Jaunavas zvaigznāju0

Foto: Ieva Čīka/LETA

No 23. augusta līdz 23. septembrim Saule atradīsies Jaunavas zodiaka zvaigznājā. Augustā vēl daudz kas būs jāpaspēj. Mēneša otrajā pusē planētas atradīsies draudzīgos aspektos un tas radīs labvēlīgus apstākļus dažādu jautājumu risināšanai un jaunu darbu uzsākšanai. Savukārt septembra pirmajā pusē ir jābūt uzmanīgiem un jācenšas izvairīties no steigas, jo var rasties dažādi pārpratumi un sīkas kļūmes. Ieteicams atturēties no lieliem pirkumiem un naudas investēšanas.

Pilnmēness būs 15. augustā plkst. 15.29. Jauns Mēness cikls sākas 30. augustā plkst. 13.37 Jaunavas zodiaka zvaigznājā. Pilnmēness būs 14. septembrī plkst. 7.32.

11. augustā Merkurs ieiet Lauvas zvaigznājā, tāpēc pastiprināsies vēlme paust savu viedokli. Gaidāmas jaunas idejas un ieceres reformu un attīstības virzienā. 29. augustā Merkurs no Lauvas zvaigznāja pāries uz Jaunavas zvaigznāju, pastiprinot iepriekš minēto ar tendenci “stingrāk pievilkt grožus” tā, lai visu var kontrolēt un pārbaudīt. Savukārt 14. septembrī Merkurs ieies Svaru zvaigznājā un tas ļaus pievērst uzmanību arī garīgākām lietām.

Līdz 21. augustam Venera būs Lauvas zvaigznājā, tādējādi pastiprinot vēlmi būt atšķirīgam no citiem un uzsver gan gaumes izjūtu, gan maciņa biezumu. 21. augustā Venera pāries uz Jaunavas zvaigznāju. Tas savukārt radīs tendenci pievērst uzmanību formai, detaļām un stigri noteiktām līnijām. Svarīgi būs, lai viss notiktu laikā pēc plāna un bez kavēšanās. Daudzas situācijas varēs atrisināt ar veselīgu joku un humora izjūtu.

Līdz augusta vidum Marss būs Lauvas zvaigznājā. Šajā laikā ir jāizvērtē savas iespējas, jo ar labiem nodomiem vien nepietiks, lai paveiktu ieplānoto, vajadzēs arī līdzekļus un prasmes, lai īstenotu ieceres. 18. augustā Marss pāries uz Jaunavas zvaigznāju, tas pieklusinās ambīcijas, bet pastiprinās vēlmi piesieties sīkumiem. Daudzi savas kļūdas nepamanīs, jo būs aizņemti ar kļūdu meklēšanu citos.

Saistītie raksti

Jupiters turpinās ceļu pa Strēlnieka zīmi un vēl līdz 12. augustam būs retrogradā stāvoklī, tāpēc darījumos un naudas apritē ne viss ies, kā plānots. Šajā laikā nav ieteicams uzsākt jaunus darbus, veikt ieguldījumus. 12. augustā Jupiters atgriezīsies ierastajā kustības virzienā – būs sajūta, ka viss sāk ritēt raitāk un bez aizķeršanās. No augusta vidus līdz septembra vidum var rasties neparedzēti izdevumi.

Saturns turpina savu kustību pa Mežāža zīmes otro trešdaļu. Vairāk tiks vērtēti un vētīti kompetences jautājumi un profesionālā pieredze ieņemamajam amatam. Līdz 19. septembrim Saturns vēl būs retrogradā stāvoklī. Būs redzami patiesie darbības (arī bezatbildīgas darbības) rezultāti. Iezīmēsies jautājumi, kas prasīs tūlītēju rīcību un risināšanu. Der atcerēties, ka kārtības ieviešana dzīvē un darbā vispirms ir jāsāk ar sevi un tikai tad citu dzīvē.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Nepievērs uzmanību baumām un skauģiem! Horoskopi 20.augustam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 19. līdz 25. augustam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šodien planētas sola kaislības! Horoskopi 19.augustam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Latvijā
Pirmspensijas cilvēki stājas augstskolās. Kas ir pieprasītākās programmas?
37 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Jūrmalas restorānā tikušies Šlesers un Rīgas domnieks Bergmanis 2
4 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Sinoptiķi pavēsta, kad gaidāms karstākais laiks: prognoze 7 dienām
4 stundas
LA
LA.LV
Sports
Biļetes par 1500 dolāriem, bet redzēt neko nevar – slavenais aktieris Rasels Krovs sašutis par basketbola spēli
2 stundas
VB
Valdis Bērziņš
Pasaulē
Islandē piemin zudušo ledāju 1
4 stundas