×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
23. jūlijs, 2014
Drukāt

Pļaviņu iedzīvotāji palīdz policistiem aizturēt nekaunīgu sirmgalves aplaupītāju

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Policija, pateicoties iedzīvotāju atbalstam, 22. jūlijā Pļaviņās aizturējusi vīrieti, kurš mēģināja aplaupīt 1930. gadā dzimušu sievieti, portāls “LA.lv” uzzināja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē.

22.jūlijā ap pulksten 11:00 policija saņēma informāciju, ka Pļaviņās, Daugavas ielā, netālu no Pļaviņu kultūras nama iedzīvotāji nozieguma izdarīšanas brīdī aizturējuši laupītāju.

1960.gadā dzimušais vīrietis uzbruka 1930.gadā dzimušai sievietei, nogāza to zemē un mēģināja atņemt rokas somiņu ar tajā esošo naudas maku. Sieviete pretojās un sauca pēc palīdzības. Netālu strādāja divi vīrieši, kuri nepalika vienaldzīgi, devās sirmajai kundzei palīgā, aizturēja laupītāju un izsauca policiju.

Izmeklējot notikušā apstākļus, policijas darbinieki noskaidroja, ka, īsi pirms minētā uzbrukuma, šis pats laupītājs jau mēģinājis šai pašai sievietei naudas maku atņemt. Cietusī atpūtās uz soliņa Daugavmalā, un vīrietis piegāja pie sievietes, atvēra somu un no tās izrāva naudas maku. Šajā gadījumā kundzei palīdzību sniedza kāda sieviete, kura maku izrāva laupītājam no rokām un atdeva cietušajai.

Par abiem notikumiem ir uzsākts kriminālprocess. Vainīgā persona jau iepriekš ir bijusi policijas redzeslokā.
Šobrīd vainīgā persona atrodas īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. Policija pārbaudīs vai vainīgais nav saistīts arī ar citu noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu.

Policija izsaka pateicību visiem iedzīvotājiem, kuri nepalika vienaldzīgi un sniedza sievietei tik ļoti nepieciešamo palīdzību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+