Mobilā versija
+17.8°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
5. februāris, 2014
Drukāt

Policija Liepājā notver trīs sieviešu aplaupītājus

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes (KRP) Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki Liepājā notvēruši trīs noziedzniekus, kuri iepriekš aplaupījuši divas sievietes, portālu “LA.lv” informēja VP KRP pārstāve Signe Šteinberga.

Viena no laupīšanām 28. janvārī risinājās Siguldas ielā – sirmgalve devās mājup no veikala, kad pie mājas kāds nepazīstams vīrietis uzrunāja kundzi un piedāvāja iepirkumu maisiņus palīdzēt uznest līdz dzīvoklim. Tas izdarīts un vīrietis devies prom, taču vēlāk viņš atgriezies un nolaupījis sievietei naudu un mobilo telefonu. Policija aizturējusi 1974. gadā dzimušu vīrieti, kurš savu vainu ir atzinis. Uzsākts kriminālprocess par laupīšanu.

Līdzīgs gadījums norisinājies šā gada 4. janvārī – Ganību ielā divi vīrieši uzbrukuši kādai 1957. gadā dzimušai sievietei, izrāvuši viņai no rokām somu un aizbēguši. Abas – 1995.gadā un 1989. gadā – dzimušās personas aizturētas un savu vainu nodarītajā atzinušas. Par notikušo uzsākts kriminālprocess par laupīšanu, ja tā pastrādāta personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās.

Policija aicina cienījama gadagājuma ļaudis pievērst uzmanību šādiem gadījumiem un atcerēties, ka svešinieks, kurš uzdodas par palīgu, pēc brīža var kļūt pāridarītājs.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+