×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
31. oktobris, 2016
Drukāt

Policistus Rīgā apmētā ar olām (3)

Foto RPPFoto RPP

Rīgā kādam vīrietim piemērots 100 eiro sods par olas mešanu uz policistiem, informēja Rīgas Pašvaldības policijā (RPP).

Piektdien, 28.oktobra pievakarē, RPP darbinieki saņēma informāciju no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) darbiniekiem, ka viņiem nepieciešama palīdzība ar kādu iereibušu sievieti.

Ierodoties notikuma vietā, sastapta manāmi iereibusi sieviete un mediķi, kuri paskaidroja, ka sievietei medicīniskā palīdzība vairs nav nepieciešama un stiprā reibuma dēļ viņa nav spējusi nosaukt savus personas datus.

Sieviete aizturēta un ievietota operatīvā transportlīdzekļa pagaidu aizturēšanas telpā. Aizturēšanas laikā pie policijas operatīvā transportlīdzekļa un kārtības sargu kājām sašķīda ola. Izsaukta vēl viena auto patruļa, kura pārņēma darbu ar iereibušo sievieti, proti, noskaidroja viņas datus un pēc tam nogādāja sievieti nakts patversmē.

Tikmēr policisti noskaidroja no kura dzīvokļa mesta ola. Dzīvokļa durvis atvēra kāds manāmi iereibis vīrietis, kurš paskaidroja, ka metis ar olu pret policistiem, jo viņam policija nepatīkot.

Iereibušam kungam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu un piemērots naudas sods 100 eiro apmērā. Vīrietis savas darbības atzina, taču šāda veida rīcību uzskatīja par pareizu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. nevajag apvainot olas bet musuri ir ne to vien pelnijusi

Draugiem Facebook Twitter Google+