×
Mobilā versija
Brīdinājums +12°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
12. jūnijs, 2014
Drukāt

“Positivus” programmu papildina Tricky, leģendārais saksofonists Faro Sanderss un citi

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Positivus” festivāla programmu papildina viens no britu alternatīvā hiphopa pamanāmākajiem vārdiem Tricky, leģendārais saksofonists Faro Sanderss ar grupu un pašmāju lieliskā blūzmeņu apvienība “Latvian Blues Band” kopā ar uzlecošo Nigērijas zvaigzni Džastinu Lī Braunu. Lielākais populārās mūzikas festivāls Baltijā jau astoto reizi notiks no 18. — 20. jūlijam Salacgrīvā.

Britu alternatīvā hiphopa izpildītājs Tricky, kurš pazīstams ar savu astmatiski čukstošo pus-repa, pus-dziedāšanas stilu, jau kopš deviņdesmito gadu vidus ir viens no inovatīvākajiem izpildītājiem un ir bijis arī “Mercury” balvas nominants. Savas karjeras laikā Tricky ir veidojis remiksus tādiem māksliniekiem kā Elviss Kostello, “Garbage”, Joko Ono un “Bush”, kā arī bijis pazīstamās angļu grupas “Massive Attack” biedrs. Tricky nepakļauj savu daiļradi pieņemtajām hiphopa normām, bet gan apvieno tajā dažādu mūzikas stilu elementus, un savas daudzpusīgās karjeras laikā ir kļuvis par īstu leģendu. Šo Positivus koncertu jau sen ar nepacietību gaida tie, kam tuva “Massive Attack” un “Portishead” mūzika.

Faro Sanderss, iespējams, ir labākais tenora saksofona izpildītājs pasaulē. Sākotnēji uzstājies kopā ar Džonu Koltreinu, sešdesmito gadu vidū izpildītājs uzsāka solo karjeru, un kopš tā laika ir bijis viena no svarīgākajām personībām brīvā džeza stila izveidē un attīstībā.

Pirmo reizi “Positivus” festivālā viesosies mūziķe no Āfrikas – viena no daudzsološākajām džeza un r’n’b dziedātājām Džastina Lī Brauna, kas uzstāsies kopā ar vienu no leģendārākajām un pasaulē pazīstamākajām Latvijas grupām – “Latvian Blues Band”. Džastinas spēcīgais un plašais vokāls papildina mūzikā dzirdamo soulmūzikas, džeza un r’n’b salikumu, kas īpaši labi izklausās mūziķes izcilajos dzīvajos priekšnesumos. Savukārt “Latvian Blues Band” savas karjeras laikā ir uzstājušies kopā ar pasaulē lielākajām blūza zvaigznēm, piedalījušies neskaitāmos festivālos visapkārt zemeslodei un jau kopš 1997. gada rada pasaules līmeņa mūziku.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+