×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.1°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
26. februāris, 2018
Drukāt

Pusaudži ar dūrēm “apstrādā” autobusa vadītāju. Tas esot tikai joks (8)

Foto RPPFoto RPP

Ilustratīvs foto

24. februārī neilgi pēc pulksten 8.00 Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Pleskodālē, kur bija izcēlies konflikts starp sabiedriskā transporta vadītāju un diviem pusaudžiem, informē Rīgas pašvaldības policija

Likumsargiem, ierodoties notikuma vietā, sabiedriskā transporta vadītājs pastāstīja, ka viens no jauniešiem, izkāpjot no transporta, iesitis ar plaukstu pa autobusa durvīm. Šoferis aizrādījis pusaudžiem, taču viens no viņiem vēl ar kāju iespēris pa autobusu.

Vadītājs apstājies, izkāpis no autobusa un uzsācis sarunu ar huligāniem, taču pusaudži ar dūrēm metušies viņam virsū. Notiekošo pamanījis viens no sabiedriskā transporta pasažieriem un nekavējoties devies uzbrucējus apturēt. Jaunieši mēģinājuši aizbēgt, taču abi turpat tika aizturēti.

Vēlāk noskaidrots, ka palīgs ir Rīgas pašvaldības policists. Likumsargam arī ārpus sava darba laika nācies pielietot profesionālās iemaņas. Aculiecinieks pēc uzbrucēju aizturēšanas un kolēģu sagaidīšanas atstāja savu kontaktinformāciju un devās savās gaitās.

Jautājot par pusaudžu rīcības motīviem, viņi skaidroja, ka tas bijis tikai joks un autobusa vadītājs esot pārāk asi reaģējis.

Izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri, apskatot vadītāju, nolēma viņu hospitalizēt plašākiem izmeklējumiem.

Vienlaikus veiktas personu datu pārbaudes, kuras laikā atklājās, ka viens no pusaudžiem ir izsludināts meklēšanā.

14 un 17 gadus vecie pusaudži aizturēti un nogādāti Valsts policijā turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Joka pēc vajadzētu pamīgstināt kādu no tiem jokdariem lai dabon pasmieties par tādu joku.

 2. Vadītājs apstājies, izkāpis no autobusa un uzsācis sarunu ar huligāniem, taču pusaudži ar dūrēm …metušies viņam virsū. Notiekošo pamanījis viens no sabiedriskā transporta pasažieriem un nekavējoties devies uzbrucējus apturēt. Jaunieši mēģinājuši aizbēgt, taču abi turpat tika aizturēti.
  Ļoti PALAIMĒJĀS, ka “pasažieris” bija POLICIJAS darbinieks, kas profesionāli spēja …aizturēt
  HULIGĀNUS …
  Šodien “huligāni”, bet rīt jau būs …BANDĪTI bandīti, ja policija vienreiz REĀLI neietupinās šos nepilnagadīgos kroplīšus, kas brauc augumā pieaugušajiem, uz pāris stundām apcietinājumā…
  Ir nācies redzēt kā šie nepilgadīgie
  pēc policijas “pārrunām” ar viņiem …vēlāk IERĒC par …pieaugušo …STULBUMU, jo viņiek kā pīlei ūdens šitādas pārrunas! …jo šādi nepilngadīgie, kuriem NAV respekts (par cieņu nerunāsim!) pret pieaugušajiem … TRUPINA šādi uzvesties- jau sākot SKOLĀ …
  100 punktus jau zināms, ka neviens no policistiem NEAIZIES uz skolu un nepapinteresēsies par viņu uzvedību … Pusaudži ir atkoduši pieaugušo …STULBUMU, jo zina, ka policisti izkustās tikai tad, kad ir izsaukums, bet ir par STULBU, lai sekotu NOZIEDZNIEKAM (pusaudži veica NOZIEGUMU pret autovadītāju!), lai iedziļinātos pusaudža uzvedībā skolā un mājās, tiekoties ar vecākiem… VECĀKI biežāk NEZINA, ko dara viņu dzemdētie …varoņi ĀRPPUS mājām …

 3. Hartij , ietupināt būtu taisnīgi , bet šajā korumpantu valstelē tas nenotiks , jo likumus ( arī par “”bērneļu” tiesībām nevis pienākumiem un atbildību ) pieņem silessūcēji deģenerāti . SKUMJI …

 4. Nez,kas tagad būs tam policistam par profesionālo iemaņu pielietošanu ārpus darba laika… Un vēl pret neaizsargātiem bērniem. Vai vai,pat domāt negribas.

 5. Vot i pajokoja. Ir dzirdēti jociņi par stulbu pasažieru replikām piemēram lidostās par terorismu vai narkotikām. Acīmredzot arī šajā gadījumā stulbeņi ir uz mūžu stulbeņi.

 6. Labs joks,Bez tabu gan jau meklēs vainu autobusa šoferī,kurš būs ne tā nabaga bērniem kaut ko aizrādījis.

 7. Nu ko tur teikt ,jāpārskata likumi par bērnu tiesībām!

 8. joka pēc vajadzētu ietupināt uz pāris gadiem!

Draugiem Facebook Twitter Google+