Mobilā versija
+2.2°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
23. janvāris, 2015
Drukāt

Rēzeknes policija meklē četrus “brīvsolī” aizgājušus “Mākoņkalna” audzēkņus (1)

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirknis meklē nepilngadīgos – 1998. gadā dzimušo Agniju Bāliņu un 1999. gadā dzimušo Mairi Pjatuņinu, kuri 16.janvārī patvaļīgi aizgāja no Kaunatas vidusskolas. Abi nepilngadīgie ir  SIA “Bērnu Oāze” Mākoņkalna struktūrvienības audzēkņi.

Agnija ir aptuveni 150 centimetrus gara, tumši, kastaņkrāsas mati, bija ģērbusies melnā pusmētelī, džinsu biksēs, kājās dzelteni zābaki ar šņorēm. Mairis– augums 178 centimetri, gaiši brūni mati, ģērbies zilā ziemas jakā ar dzeltenu oderi, kājās sporta džinsu bikses, kājās gaiši brūni zābaki ar šņorēm. Abi nepilngadīgie var atrasties Ogres novadā.
 
Tāpat Rēzeknes iecirknis meklē nepilngadīgos Māri  Akmeni, kurš dzimis 1999. gadā, un 1998. gadā dzimušo Sergeju Kudrjavcevu, kuri šī gada 14.janvārī  ap plkst.16:00  izgāja pastaigāties no SIA “Bērnu Oāze” centra Mākoņkalnā un tāpat nav atgriezušies.

Māris ir apmēram 160 centimetrus garš, tumši mati, bija ģērbies tumšās džinsu biksēs. Policija pieļauj, ka zēns var atrasties Ventspils novada tuvumā. Sergejs – augums apmēram 160 centimetri, gaiši mati, ģērbies pelēkā jakā, kājās zilas džinsu bikses.  Šīs pusaudzis var atrasties Strenču novadā. 

Ja kādam ir informācija par šo pusaudžu atrašanās vietu, policija lūdz zvanīt pa tālruni 65403302, 64603500 vai 110.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Iespējams, ka viņus ikdienā apmeklēja kāds no minesteres

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (2)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Streičs: Sveikt vīriešus Padomju armijas dienā ir tumsonība un kauns (7)Liekas absurdi – kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas pagājuši jau turpat 27 gadi, bet joprojām ir cilvēki, kuri atzīmē armijas dienu, un šajā
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+