×
Mobilā versija
Brīdinājums +29°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
28. novembris, 2016
Drukāt

Rezonansi izsaukusi Tatjanas Navkas uzstāšanās TV šovā Osvencimas ieslodzītās tēlā (3)

Ekrānšāviņš no youtube.comEkrānšāviņš no youtube.com

Neviennozīmīgu pasaules mediju reakciju izsaucis daiļslidotāju Tatjanas Navkas un Andreja Burkovska priekšnesums populārajā Krievijas TV šovā “Ice Age”.

Vakara tēma bija kino mūzika. Navka un Burkovskis savam priekšnesumam bija izvēlējušies dziesmu “Beautiful That Way” no filmas “Dzīve ir skaista” un svītrainus Osvencimas nometnē ieslodzīto tērpus ar dzeltenu sešstaru zvaigzni pie krūtīm.

Filmā ebreju tautības tēvs, lai pasargātu savu dēļu no realitātes šausmām, izliekas, ka ieslodzījums nometnē ir daļa no sarežģītas un jautras spēles. Priekšnesumā Navka un Burkovskis uzsmaida viens otram un tēlo, ka šauj viens uz otru iedomātā bērna priekšā; priekšnesums noslēdzas, Burkovskim lēnām noejot no skatuves automāta kārtas pavadībā.

“Noteikti noskatieties! Viens no maniem iecienītākajiem numuriem!” Navka rakstīja savā Instagram kontā, piebilstot, ka “bērniem noteikti jāzina un jāatceras šis šausmīgais laiks”.

Šova tiesneši vienprātīgi piešķīra sportistiem perfektas atzīmes gan par tehnisko, gan māksliniecisko izpildījumu, taču skatītāji izteikuši ļoti pretrunīgus viedokļus.

Daži ieteica, ka Navkai un Burkovskim derētu “pāris mēnešus pabadoties, strādājot ledainā aukstumā, lai iejustos tēlā”.

Līdzīgs skandāls izraisījās aprīlī, kad aktieris Aleksandrs Petrovs citā TV šovā “Dancing With the Stars” uzvilka nacistu karavīra mundieri.

Tatjanas Navkas vīrs, Krievijas prezidenta Vladimira Putina preses sekretārs Dmitrijs Peskovs šodien paziņojis, ka viņam ir tikai viens komentārs: “Es lepojos ar savu sievu, lūk, ko varu pateikt.” Savukārt priekšnesums kopumā, pēc viņa domām, nav jautājums, kurš jebkdā veidā skartu Kremli.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kad grib par kādu tautu paņirgāties – šoreiz ticis ēbrēju tautai par tās ciešanām pie Hitlera. Kad būs nākošā tauta…?

  2. Neko stulbāku nevar izdomāt, kā teātri arestantu formā. Bet toties prasības pret tādu mākslu nav augstas, ka tik parāda kādi necilvēki ir bijuši tie vācu nacisti. Naudu atskaitīs no nodokļu maksātājiem un visus laidīs pabrīvu.

  3. Kobila melraibā!

Draugiem Facebook Twitter Google+