×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
23. februāris, 2017
Drukāt

Rīdziniece Brigita saņem brīdinājumu par “mistisku” ūdens parādu (5)

Ekrānšāviņš no "Bez Tabu".Ekrānšāviņš no "Bez Tabu".

Bolderājas privātmājas iemītniece Brigita saņēmusi rēķinu par ūdeni, ka papildus jāsamaksā 50 eiro. Uzradušies lieki 79 kubi. Kundze uzsver, ka ūdens patēriņš viņai nav mainījies jau 16 gadu. Rīdziniece uzskata, ka uzņēmumam “Rīgas ūdenim” vajag norakstīt ūdeni, kas noplūdis ielas rekonstrukcijas laikā.

Uzņēmumā skaidro, ka kundze nav nodevusi skaitītāja rādītājus. “Mums neko lieku nevajag,” komentēja uzņēmuma pārstāvis. Tā esot samaksa par starpību, kas izveidojusies gada laikā starp nodoto skaitītāja rādītāju un reālo patēriņu.

Kundzei jaunais rēķins piesūtīts, kad nomainīti skaitītāji – ātrāk nekā reizi četros gados. “Mēs varam mainīt kaut vai katru mēnesi,” kundzes kritikai atbildēja uzņēmuma pārstāvis.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Balsojiet par Ušakovu un Jums nekad nebūs garlaicīgi.

 2. Benita nevis Brigita!

 3. Fantastiska bezkaunība!Nomainot skaitītāju,meistars parasti lūdz apskatīties un salīdzināt rādījumus nomainītajā skaitītājā un akta ierakstā un tikai tad parakstīties.

 4. Sievieti sauc Benita. Pirms kaut ko raksti uzzini kārtīgi.

 5. Kā var izveidoties starpība starp skaitītāja rādījumu un reālo patēriņu? Kas ir tas aparāts kurš rāda šo reālo patēriņu bez skaitītāja?
  Protams, ka šeit ir tikai vēlēšanās iekasēt papildus maksu par to pašu skaitītāja uzskaitīto ūdeni, jo nav jau cita reāla pamata kaut ko vēl prasīt.
  Tas ir tieši tas pats kā daudzdzīvokļu mājās it kā uzskaitītās starpības, kur cilvēkiem liek maksāt par neko, jo visu skaitītāju rādījumi NEKAD netiek uzņemti vienlaicīgi, kādēļ arī parādās šīs starpibas.
  Un skaitās, ka tas ir normāli!

Draugiem Facebook Twitter Google+