×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
12. septembris, 2016
Drukāt

Rīdzinieki netic savām acīm – atkal uzrakta Brīvības iela! (22)

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

Rīdziniekus šorīt atkal pārsteiguši remontdarbi Brīvības ielā, kur tie pavisam nesen tika pabeigti,liecina ieraksti sociālajos tīklos.

Kā skaidro pašvaldības uzņēmums “Rīgas siltums”, šodien sākti siltumtīklu pārbūves darbi Brīvības ielā- no Lāčplēša ielas virzienā uz Ģertrūdes ielu 54 metru garumā un Stabu ielas krustojumā. Siltumtīklu pārbūvi plānots pabeigt septembra beigās.

Remontdarbu laikā tiks nodrošināta autotransporta kustība, tomēr tā būs apgrūtināta un var veidoties auto sastrēgumi. Droša siltumenerģijas piegāde ir ārkārtīgi svarīga, īpaši ņemot vērā Latvijai raksturīgās bargās ziemas, kad lielas siltumtīklu avārijas rezultātā, pārtraucot siltumapgādi, var aizsalt pat vairāki kvartāli. Siltumtīkli Brīvības ielā ekspluatācijā bijuši jau teju 60 gadu un tie bija neapmierinošā stāvoklī.

Pabeidzot visus siltumtīklu remontdarbus, tiks veikta būvdarbu teritorijas sakārtošana, tai skaitā brauktuvju un ietvju seguma atjaunošana.

Pievienot komentāru

Komentāri (22)

 1. KĀRTEJAIS PIERADIJUMS PAR BEZATBILDIBU UN NESASKANOTIBU LATVIJAS VALSTI UN
  ATRAKSTISANAS Remontdarbu laikā tiks nodrošināta autotransporta kustība, tomēr tā būs apgrūtināta un var veidoties auto sastrēgumi. Droša siltumenerģijas piegāde ir ārkārtīgi svarīga, īpaši ņemot vērā Latvijai raksturīgās bargās ziemas, kad lielas siltumtīklu avārijas rezultātā, pārtraucot siltumapgādi, var aizsalt pat vairāki kvartāli. Siltumtīkli Brīvības ielā ekspluatācijā bijuši jau teju 60 gadu un tie bija neapmierinošā stāvoklī. IR KARTEJAIS SVIESTS. vAI TAD TO NEVAREJA PAVEIKT REIZE AR UDENSVADA MAINU KAD NEBIJA ASVALSTS UZLIETS. TAS IR KARTEJAIS BIROKRATIJAS NEDARBS IELA JANODOD 1. SEPT. UN TAD VAR LAUZ NO JAUNA UN TURPINAT REMONTUS.

 2. jā, mums ir ļoti bargas ziemas, tādas pat kā pirms 15 gadiem 😀

 3. bilde ir lacplesa iela nevis brivibas nobildeta

 4. Nedaudz bija, kaut kur pie Radison Blu. 🙂

 5. Mostieties ļautiņi ,tā ir RĪGA ,bet ne VENTSPILS !

 6. Gan jau, ka drīz arī jauno asvaltu uzraks! 😀

 7. Rīgā strādā džamšuti. Un projektēšanas kantori kas plāno visus darbus vajadzētu atlaist, kā arī visu Rīgas domi priekšgalā ieskaitot misteru 20%

 8. Besi ara.
  Interesanti vai atbildigie darbinieki (kas saskano sava starpa buvdarbu planus) savas majas taisot remontu sakuma nolime tapetes un tikai tad griez caurumus lai nomainitu elektribas vadus un tad atjauno tapetes???
  Nesaimnieciskuma kalngals!!!
  Kapec tadus neapsudz izsaimniekosana?
  Ja par tadu ricibu naktos maksat no savas kabatas nez vai tas atkartotos!

 9. Jaunais posms ir no Vef tilta līdz Juglas ielai!

 10. Ušakova arī bija ķīnā, viņš neko nezin

 11. Ka katru gadu!

 12. Nu tur nekas netika rakts iepriekš. Tukša panika.

 13. Cik tur aiziet norakstītās kapeiciņas…

 14. Sasteidza Nila vīri, pēc RD normām siltumtīklus jāsakārto pie mīnusa temperatūrām!

 15. Vai tad Rīgas siltums nav pašvaldības uzņēmums, ja Ušakovs neko nezin?

 16. Es gan nebrīnos, raka, rok un raks. Vēl jau epopeja ar Kr.Barona ielu nav beigusies. Gan jau kādu siltumtrases posmu būs jālabo drīz.

 17. Bet tas jau normali, vispirms uzliet asfaltu un tikai pec tam mainit visadas trubiņas. Tas pat blondineiir saprotams

 18. Šādi Latvija notiek naudas mazgāšana, ganjau pēc remontdarbiem atcerēsies ka kaut ko aizmirsuši un sāks no jauna…

 19. TA IR TIRA NAUDAS ATMAZGASANA. KAS PAR TO ATBILDES. VISU LAIKU SAKA NAV NAUDAS,NAV NAUDAS,BET SAKARTOT UN PEC TAM IZJAUKT LAI ATKAL TERET NE MAZO NAUDU TUR DAUDZ PRATA NEVAJAG.

Draugiem Facebook Twitter Google+