foto – AFP/LETA

Rietumu finālā būs septītā spēle 0

Nacionālās hokeja līgas (NHL) Rietumu konferences pusfinālā Sanhosē “Sharks” svētdien parūpējusies par kārtējo uzvaru savā laukumā, un sērijā būs nepieciešama septītā spēle.

Krievi nāk virsū kā melna nakts.. Ukraiņi nosauc laiku, kad vairs nevarēs noturēt fronti – ne ieroču, ne spēka nav
10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 69

“Sharks” ar rezultātu 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) pieveica pašreizējos NHL čempionus Losandželosas “Kings”, konferences pusfināla sērijā līdz četrām uzvarām panākot izlīdzinājumu 3-3. Šī bija jau trešā Sanhosē uzvara pēc kārtas savā laukumā, turklāt visas trīs spēles noslēgušās ar identisku rezultātu.

Rezultātu mača pirmajā periodā atklāja “Sharks” centra uzbrucējs, kanādietis Džo Torntons, bet otrā perioda sākumā pārsvaru nostiprināja viņa tautietis Tīdžejs Galjardi. Otrā perioda beigās “Kings” labās malas uzbrucējs, amerikānis Dastins Brauns rezultāta starpību samazināja līdz minimumam, bet turpmākie abu komandu centieni gūt vārtus bija nesekmīgi.

Gan “Sharks” somu vārtsargs Anti Niemi, gan “Kings” amerikāņu vārtsargs Džonatans Kviks katrs atvairīja pa 24 metieniem.

Abu komandu pēdējā un izšķirošā tikšanās šajā Stenlija kausa izcīņas turnīrā gaidāma otrdien “Kings” laukumā, kur pašreizējie NHL čempioni jau ir uzvarējuši 13 spēles pēc kārtas.

Otrā Rietumu konferences pusfināla duelī Čikāgas “Blackhawks” sērijā ar 3-2 atrodas vadībā pret Detroitas “Red Wings” komandu.

Savukārt Austrumu konferences finālā jau ir iekļuvusi latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Bostonas “Bruins” komanda un Pitsburgas “Penguins” vienība. “Bruins” pusfināla sērijā ar rezultātu 4-1 pārspēja Ņujorkas “Rangers” hokejistus, savukārt “Penguins” ar tādu pašu rezultātu sērijā uzvarēja Otavas “Senators” komandu.