Mobilā versija
-2.1°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
30. aprīlis, 2015
Drukāt

Rīgā atklāj strūklaku sezonu

Foto: LETAFoto: LETA

Pilsētas kanāls.

No ceturtdienas Rīgā pakāpeniski sāks darboties strūklakas, informē Rīgas domē.

Ceturtdienas rīta agrumā ieslēgtas abas peldošās strūklakas Pilsētas kanālā. Viena strūklaka atrodas pie Operas nama, bet otra – pie Bastejkalna. Dienas laikā plānots iedarbināt arī Bastejkalna kaskādi.

Piektdien, 1.maijā, paredzēts iedarbināt strūklaku “Nimfa”, kas atrodas pretī Latvijas Nacionālajai operai, un ir vecākā strūklaka Rīgā, jo darbojas kopš 1887. gada.

Līdz valsts svētkiem, 4. maijam, plānots ieslēgt arī Kongresu nama strūklaku, bet pārējās pilsētas centrā esošās strūklakas iedarbinās līdz 9. maijam.

“Sagaidāms, ka šogad Rīgā darbosies vienpadsmit strūklakas, turklāt divas no tām būs atjaunotas – tās ir veidotas kā “bradājamie” baseini un atradīsies Grīziņkalnā un Ziedoņdārzā. Šie ūdens objekti būs pieejami no 1. jūnija, kad plānots pabeigt abu parku rekonstrukciju,” stāsta Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētājs Vjačeslavs Stepaņenko.

Rīdzinieki un pilsētas viesi aicināti saudzīgi izturēties pret strūklakām. Nevajadzētu mēģināt pa tām kāpelēt, jo tā var sabojāt to sprauslas, izņēmums ir “bradājamie” baseini. Tāpat nedrīkst mest strūklakās akmentiņus un smiltis vai peldināt suņus, jo tad var aizsērēt strūklaku filtri.

Pievienot komentāru

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (19)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Polijā traģiskā avārijā iekļuvusi kravas automašīna no Latvijas (2)Kravas automašīna no Latvijas Polijā iekļuvusi avārijā, kurā gājuši bojā trīs cilvēki, vēsta Polijas mediji. Avārija notikusi pie Dibku ciemata.
Draugiem Facebook Twitter Google+