Mobilā versija
Brīdinājums +8.6°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
6. novembris, 2014
Drukāt

Rīgā Daugavā iekrīt divi cilvēki (papildināts, precizēts)

Foto: LETAFoto: LETA

Daugava.

Rīgā Daugavā trešdienas vakarā iekrituši divi cilvēki, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Negadījums noticis Rīgas ostas teritorijā netālu no prāmju piestātnēm.

Viens no ūdenī iekritušajiem aptuveni 61 gadu vecajiem vīriešiem ar cita vīrieša palīdzību spējis izkļūt no ūdens pirms glābēju ierašanā. Savukārt otram bijusi nepieciešama VUGD glābēju palīdzība.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola pastāstīja, ka abi vīrieši Daugavā makšķerējuši un abi bijuši alkohola reibumā.

Pēc izvilkšanas no ūdens abiem makšķerniekiem konstatēta ķermeņa atdzišana, turklāt vienam no viņiem – vidēji smagā stadijā. Abi nogādāti slimnīcā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģējis uz 30 izsaukumiem, no kuriem 14 saistīti ar ugunsgrēkiem, bet 12 – ar dažādiem glābšanas darbiem.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+