Mobilā versija
+15.5°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Svētdiena, 20. augusts, 2017
15. septembris, 2016
Drukāt

Rīgā kādā automašīnā mitinās lapsa (2)

Foto RPPFoto RPP

Vakar neilgi pēc pulksten 17.00 Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieki saņēma izsaukumu uz Putnu ielu Ziepniekkalnā, kur kādā automašīnā bija iemitinājusies lapsa, informēja RPP.

Uz notikuma vietu izsaukti “Dr. Beinerts” klīnikas darbinieki, kuri lapsu noķēra un nogādāja klīnikā. Tikmēr no servisa darbiniekiem noskaidrots, ka lapsa bijusi regulārs viesis un bija iecienījusi tieši šo automašīnu, kurā nākusi gulēt. Ņemot vērā, ka lapsas klātbūtne sākusi traucēt, viņi vakar nolēmuši izsaukt policiju.

Klīnikā pēc sākotnējām pārbaudēm noskaidrots, ka meža dzīvniekam būtisku saslimšanu nav – vien dažas blusas un pāris maznozīmīgas kaites. Pašlaik lapsa atrodas dzīvnieku patversmē “Mežavairogi”, kur tā pavadīs dažas dienas līdz būs kārtīgi atkopusies un sapotēta pret trakumsērgu. Pēc kūrorta patversmē lapsa tiks palaista atpakaļ mežā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. mašīnas saimnieks(-ce) būs staigājis
    peļu ādas kažokā ?

  2. To mašīnas vraku ar vajag nogādāt uz mežu, lai ir kur gulēt dzīvnieciņam !

Mēģinot nodzēst liesmas automašīnā, ugunsgrēkā cietis vīrietisVakar, mēģinot nodzēst ugunsgrēku, kurā dega automašīna, cietis vīrietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha. Sestdien plkst.8.44 VUGD
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+