Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
15. septembris, 2016
Drukāt

Rīgā kādā automašīnā mitinās lapsa (2)

Foto RPPFoto RPP

Vakar neilgi pēc pulksten 17.00 Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieki saņēma izsaukumu uz Putnu ielu Ziepniekkalnā, kur kādā automašīnā bija iemitinājusies lapsa, informēja RPP.

Uz notikuma vietu izsaukti “Dr. Beinerts” klīnikas darbinieki, kuri lapsu noķēra un nogādāja klīnikā. Tikmēr no servisa darbiniekiem noskaidrots, ka lapsa bijusi regulārs viesis un bija iecienījusi tieši šo automašīnu, kurā nākusi gulēt. Ņemot vērā, ka lapsas klātbūtne sākusi traucēt, viņi vakar nolēmuši izsaukt policiju.

Klīnikā pēc sākotnējām pārbaudēm noskaidrots, ka meža dzīvniekam būtisku saslimšanu nav – vien dažas blusas un pāris maznozīmīgas kaites. Pašlaik lapsa atrodas dzīvnieku patversmē “Mežavairogi”, kur tā pavadīs dažas dienas līdz būs kārtīgi atkopusies un sapotēta pret trakumsērgu. Pēc kūrorta patversmē lapsa tiks palaista atpakaļ mežā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. mašīnas saimnieks(-ce) būs staigājis
    peļu ādas kažokā ?

  2. To mašīnas vraku ar vajag nogādāt uz mežu, lai ir kur gulēt dzīvnieciņam !

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+