Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
15. septembris, 2016
Drukāt

Rīgā kādā automašīnā mitinās lapsa (2)

Foto RPPFoto RPP

Vakar neilgi pēc pulksten 17.00 Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieki saņēma izsaukumu uz Putnu ielu Ziepniekkalnā, kur kādā automašīnā bija iemitinājusies lapsa, informēja RPP.

Uz notikuma vietu izsaukti “Dr. Beinerts” klīnikas darbinieki, kuri lapsu noķēra un nogādāja klīnikā. Tikmēr no servisa darbiniekiem noskaidrots, ka lapsa bijusi regulārs viesis un bija iecienījusi tieši šo automašīnu, kurā nākusi gulēt. Ņemot vērā, ka lapsas klātbūtne sākusi traucēt, viņi vakar nolēmuši izsaukt policiju.

Klīnikā pēc sākotnējām pārbaudēm noskaidrots, ka meža dzīvniekam būtisku saslimšanu nav – vien dažas blusas un pāris maznozīmīgas kaites. Pašlaik lapsa atrodas dzīvnieku patversmē “Mežavairogi”, kur tā pavadīs dažas dienas līdz būs kārtīgi atkopusies un sapotēta pret trakumsērgu. Pēc kūrorta patversmē lapsa tiks palaista atpakaļ mežā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. mašīnas saimnieks(-ce) būs staigājis
    peļu ādas kažokā ?

  2. To mašīnas vraku ar vajag nogādāt uz mežu, lai ir kur gulēt dzīvnieciņam !

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (14)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+