Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
8. maijs, 2015
Drukāt

Rīgā par morfija tirgošanu aiztur pensionāru

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Valsts policijas (VP) darbinieki ceturtdien Rīgā aizturējuši kādu 1951. gadā dzimušu vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par narkotisko vielu – morfija un tramadola – tirgošanu, liecina policijas informācija.

Policijā skaidro, ka iepriekš VP darbinieki saņēma informāciju par personu, kura, iespējams, Salaspils iecirkņa apkalpojamajā teritorijā nodarbojas ar narkotisko vielu tirdzniecību. Pārbaudot šo informāciju, likumsargi guva tai apstiprinājumu un ceturtdien Salaspils ielā aizturēja 1951. gadā dzimušu vīrieti, kurš tirgoja morfiju.

Policisti personas pārbaudes laikā atrada 11 iepakojumus ar morfiju, bet kratīšanas laikā uzieti un konfiscēti vēl astoņi iepakojumi ar morfiju un tikpat – ar tramadolu.

Par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu realizēšanu ir uzsākts kriminālprocess. Aizturētajam vīrietim par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana līdz astoņiem gadiem.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+