Mobilā versija
+3.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
30. septembris, 2015
Drukāt

Rīgā purvā atrod cilvēka līķi (1)

purvsLET_3380742

Rīgā, Siltuma ielā purvā trešdien atrastas kāda cilvēka mirstīgās atliekas, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Nav zināms, cik ilgi cilvēka ķermenis purvā atradies. VUGD norāda, ka ķermeņa atrašanās laiks purvā bijis pietiekami liels, ņemot vērā, ka pagaidām nav izdevies noteikt pat mirušā cilvēka dzimumu.

Kopumā aizvadītās diennakts laikā VUGD reaģējis uz 22 izsaukumiem, no kuriem septiņi saistīti ar ugunsgrēkiem, bet 11 – ar dažādiem glābšanas darbiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Sevišķi attapīgajiem:
    dzimumu var noteikt BIOLOGI !

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (24)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+