×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
15. augusts, 2017
Drukāt

Rīgas centrā pieķer jaunu narkotirgotāju

Konfiscētās narkotikas. Valsts policijaKonfiscētās narkotikas. Valsts policija

Rīgas centrā par narkotiku tirgošanu aizturēta jauna sieviete, informē policija.

Valsts policija bija saņēmusi informāciju par sievieti, kura, iespējams, neatļauti realizē narkotikas. Naktī no 12. uz 13 augustu policisti devās uz šīs sievietes dzīvesvietu, lai veiktu pārbaudi. Netālu pie viņas dzīvesvietas Rīgas centrā tika pamanīta un aizturēta pati aizdomās turētā. Tobrīd viņa izskatījās narkotisko vielu ietekmē, kas tiks precīzi noteikts ekspertīzē.

Veicot kratīšanu sievietes dzīvesvietā, tika atrasti vairāki polietilēna maisiņi ar pulverveida un šķidru vielu. Kopā tika atrasts un konfiscēts 30 gramu vielas, kas, visticamāk, ir amfetamīns. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka aizturētā sieviete narkotikas realizējusi.

1985. gadā dzimusī sieviete jau iepriekš sodīta par šādu pašu noziegumu.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu iegādāšanos, glabāšanu un realizēšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Aizdomās turētajai ir piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Policija aicina iedzīvotājus izmantot Iekšlietu ministrijas elektronisko pakalpojumu “Informācija par nelegālā alkohola, cigarešu un narkotiku tirdzniecības vietām.” Izmantojot elektronisko karti, iespējams atzīmēt nelegālo vielu tirdzniecības vietas, lai policija šo informāciju varētu pārbaudīt.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+