×
Mobilā versija
Brīdinājums +7.2°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
24. marts, 2012
Drukāt

Rīgas pilsētas būvvaldi vadīs Inguss Vircavs (2)

buvvalde

Ar Rīgas domes lēmumu šonedēļ par Rīgas pilsētas būvvaldes vadītāju iecelts līdzšinējais tās direktora vietnieks Inguss Vircavs.

Līdzšinējais būvvaldes vadītājs Andis Cinis 24.februārī pats vērsies Rīgas domē ar iesniegumu, kurā lūdzis atbrīvot viņu no amata personīgu iemeslu dēļ, un ierosinājis viņa vietā iecelt savu vietnieku Vircavu. Šādu lēmumu Cinis pieņēmis ilgstošu veselības problēmu dēļ, aģentūra LETA uzzināja Rīgas domē.

Saskaņā ar domes lēmumu Cinis turpinās darbu būvvaldē kā Vircava vietnieks. Cinis Rīgas pilsētas būvvaldi vadīja kopš 2007.gada 1.janvāra, kad tā tika nodalīta no Pilsētas attīstības departamenta kā patstāvīga institūcija, lai mazinātu korupcijas riskus, liecina aģentūras LETA arhīva informācija. Cinis sākotnēji stājās amatā kā būvvaldes vadītāja pienākumu izpildītājs, bet 2008.gada 28.oktobrī ar domes lēmumu apstiprināts vadītāja amatā.

Vircavs par Rīgas pilsētas būvvaldes vadītāja vietnieku kļuvis 2008.gadā un kopš 2010.gada novembra ilgstoši bijis Rīgas pilsētas būvvaldes vadītāja pienākumu izpildītājs, liecina Vircava CV norādītā informācija.

Vircavs dzimis 1973.gada novembrī, ieguvis bakalaura grādu Latvijas Universitātes (LU) Ģeogrāfijas un zemes zinātņu fakultātē (ĢZZF), šajā pašā fakultātē ieguvis dabas zinātņu maģistra grādu Cilvēka ģeogrāfijas katedrā un pabeidzis arī doktorantūras studiju programmu pētījuma virzienā “Rīgas iedzīvotāju mobilitāte”.

Tāpat jaunais būvvaldes vadītājs apguvis virkni tālākizglītības kursu, kas saistīti ar pilsētu attīstību, 2010.gadā izgājis kvalifikācijas celšanas izglītības programmu “Grāmatvedības uzskaite un finanses vadītājiem”, bet pērn ieguvis apliecību par profesionālās pilnveides izglītības kursu apguvi programmās “Divpusējais un trīspusējais sociālais dialogs un cilvēkresursu vadība”, “Pašvaldību attīstības vadība un publiskās – privātās partnerības veidošana” un “Uzņēmuma attīstība un korporatīvā sociālā atbildība”.

Domē Vircavs strādā kopš 1996.gada. Līdz 2002.gadam viņš bijis Pilsētas attīstības departamenta pilsētplānošanas nodaļas galvenais datu speciālists, tad kļuvis par Informācijas un pakalpojumu pārvaldes priekšnieku, paralēli kā Rīgas plānošanas reģiona pārstāvis piedaloties pašvaldību pārrobežu sadarbības tīkla “Baltijas Palete” teritoriju plānošanas un attīstības jautājumos. No 2004. līdz 2009.gadam strādājis LU ĢZZF kā pieaicināts lektors, lasot kursu “Transporta ģeogrāfija”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. tad lūk, kapēc sabiedriskā ēka Rīgā nonāvē cilvēkus.
    jā, ģeogrāfija ir ģeogrāfija, hmm…

  2. 24.februārī 2012gadā ,tad jau Ušakova kungs melo?

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +7.2
Alūksne +5.8
Daugavpils +10
Saldus +5
Liepāja +4.4
Jelgava +7
Ventspils +5.1
Limbaži +6
Madona +7
Rēzekne +7
Draugiem Facebook Twitter Google+