×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.1°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
7. decembris, 2012
Drukāt

Sarunas par NHL lokauta izbeigšanu atkal iestrēgušas

foto: thestar.comfoto: thestar.com

Sarunas starp Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandu īpašniekiem un hokejistiem ceturtdien noslēgušās bez gaidītajiem rezultātiem un cerības par drīzu lokauta izbeigšanu apsīkušas.

Sākotnēji tikšanās spēlētāju un komandu īpašnieku starpā tika gaidītas ar lielu entuziasmu un cerībām, ka ieilgušajam līgas darbības pārtraukumam varētu būt pienācis gals.

Pēc ceturtdien aizvadītajām sarunām pušu pārstāvji atzinuši, ka sarunas atkal nonākušas strupceļā. “Mēs nespējām rast kompromisu un panākt vienošanos par virkni kritisko jautājumu, kas ir vitāli svarīgi jauna kolektīvā līguma noslēgšanai,” pēc sarunām medijus informēja Vinipegas “Jets” komandas valdes loceklis Marks Čipmens. “Ir daļa spēlētāju, kuri izprot pašlaik pastāvošo problēmu atrisināšanas svarīgumu. Taču tikpat liela daļa arī to nesaprot.”

Tikmēr Pitsburgas “Penguins” kluba īpašnieks Rons Burks atzinis, ka ideja pārrunās iesaistīt tikai spēlētājus un klubu īpašniekus ir ļoti pareiza. Taču spēlētāju pēdējais piedāvātais peļņas sadales plāns nav apmierinājis komandu saimniekus. “Mēs nācām viņiem pretī, cik vien iespējams. Diemžēl šāda pat rīcība no hokejistu puses nesekoja,” par galvenajām domstarpībām izteicās Burks.

Jau vēstīts, ka otrdien abas puses tikās gandrīz desmit stundas, galveno uzmanību pievēršot klubu īpašnieku pārrunām ar spēlētājiem, bet trešdien sarunas turpinājās ar vēl laikietilpīgāku sesiju.

Līgas vadība aizpagājušajā nedēļā atcēla šīs sezonas Visu zvaigžņu spēli un regulārā čempionāta mačus līdz 14.decembrim. Tādējādi lokauta dēļ atcelti jau kopumā 422 regulārā čempionāta mači jeb 34% sezonas. To vidū tagad ir ne tikai “Winter Classic” mačs, bet arī visi plānotās Visu zvaigžņu spēles nedēļas nogales notikumi. Šis zīmīgais sezonas kalendāra posms bija plānots 26. un 27.janvārī Kolumbusā.

Ja šajās dienās nebūs skaidrības, tiks atcelts vēl vairāk maču, jo pēc vienošanās panākšanas nepieciešamas aptuveni desmit dienas, lai sāktu sezonu.

Līgas darbība pārtraukta ceturto reizi kopš 1992.gada. Iepriekšējā NHL lokauta dēļ pilnībā tika atcelta 2004./2005.gada sezona.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+