Uncategorized

Sevastovai un Marcinkevičai uzvaras ITF turnīros 0

ITF 100 000 sērijas tenisa turnīrā Prāgā Anastasija Sevastova otrajā kārtā ar 7:5, 6:3 pārspēja WTA ranga 66. vietas īpašnieci Timea Babošu no Ungārijas.

Sevastova, kura savainojuma dēļ ilgstoši nespēlējot, rangā no pirmā simta atkritusi uz trešā beigām, šonedēļ veiksmīgi krāj WTA ranga punktus Prāgā. Pārvarot kvalifikāciju un divas kārtas, tādi jau ir nopelnīti 42, turklāt laukumā pārspētas divas ranga pirmā simtnieka spēlētājas. Tagad Nastjai priekšā ir vēl viena tāda iespēja – trešajā kārtā pretiniece būs Lielbritāniju pārstāvošā ukrainiete Jeļena Baltača, kura pašlaik rangā ir 70. vietā.

Dubultspēļu turnīrs jau pēc pirmās kārtas beidzās jelgavniecei Līgai Dekmeijerei, kura pārī ar Mariju Kondratjevu no Krievijas mačā pret mājiniecēm Martinu Kubičkovu un Terēzu Šmitkovu apmainījās uzvarētiem setiem (6:4 un 4:6), taču ar 9:11 zaudēja izškirošajā taibreikā.

Tikmēr zemākas raudzes turnīrā Kazertā (Itālija), kur balvu fonds ir 25 000 dolāru vērtē, Diāna Marcinkeviča (326. vieta WTA rangā) sasniegusi ceturtdaļfinālu. Pamatturnīra otrās kārtas spēlē Marcinkeviča ar 7:5, 7:6 pārspēja Viktoriju Golubiču (547.) no Šveices.

LA.lv