Mobilā versija
+5.1°C
Vilnis, Raimonds, Laine
Sestdiena, 29. aprīlis, 2017
15. novembris, 2013
Drukāt

Siliņš dziedās Vāgneru Monako valsts dibināšanas gadadienā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latviešu basbaritons Egils Siliņš 19.novembrī dziedās Votāna lomu Riharda Vāgnera operas „Reinas zelts” jauniestudējuma pirmizrādē Monako Grimaldi Forum zālē.

Tā kā šī diena ir Monako valsts dibināšanas diena, pirmizrādi klātienē vēros arī Monako princis Alberts II, daudzu valstu vadītāji un viesi, kuri aicināti uz valsts svētku svinībām.
Jauniestudējuma režisors ir Žans Luī Grinda (Jean-Louis Grinda), kurš ir arī Montekarlo operas intendants. Kā stāsta Egils Siliņš: „Šis man būs jau septītais operas „Reinas zelts” iestudējums, un topošā izrāde veidota īsti klasiskā stilā ar ļoti krāšņiem kostīmiem. Interesanti, ka Grimaldi Forum zāle būvēta tieši Vidusjūras krastā un izvietota piecus stāvus zem jūras līmeņa.”
Operas „Reinas zelts” jauniestudējuma izrādes Monako notiks arī 22. un 24. novembrī.

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+