Kultūra
Teātris un kino

Simtgades filmu “Paradīze 89” noskatījušies jau gandrīz 8000 cilvēku0


“Paradīze 89”.
“Paradīze 89”.
Publicitātes foto

Piektdien piedzīvojumu filma visu laiku bērniem “Paradīze 89” nonāca uz Latvijas lielajiem ekrāniem. Pirmajā nedēļas nogalē filmu paguvuši noskatīties jau 7696 skatītājus, portālu LA.lv informēja filmas producentu pārstāvji.

Kopš pirmizrādes, laika posmā no 23. – 26.februārim, filma tika demonstrēta 17 vietās visā Latvijā un teju visi seansi tika izpārdoti, tādējādi ļaujot spēlfilmai “Paradīze 89” kļūt par Latvijas simtgades skatītāko kinolenti, apgalvo filmas producentu pārstāvji.

Jau ziņots, režisores Madaras Dišleres spēlfilma “Paradīze 89” stāsta par četru meiteņu piedzīvojumiem laukos “Baltijas ceļa” vasarā. Filmas scenārijs tapis, balstoties uz režisores bērnības atmiņām, un tās mērķis ir raisīt atmiņas 80. gadu bērnos un viņu vecākos, kā arī rosināt diskusijas starp paaudzēm – par Atmodas laika Latviju, par brīvību un par vasaru, pēc kuras viss bija citādi. Filma ir Latvijas un Vācijas producentu kopražojums un viena no programmas “Latvijas filmas Latvijas simtgadei”.

Kopumā filma tiks izrādīta 161 vietā visā Latvijā, lai gan mazāko ciemu, gan lielāko pilsētu iedzīvotāji varētu iepazīties ar vasaru, pēc kuras viss bija citādāk.

Saistītie raksti
LA.lv