Mobilā versija
-2.7°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
8. maijs, 2015
Drukāt

Simts populārākās latviešu dziesmas bērniem izdotas nošu grāmatā

Kadrs no videoKadrs no video

Simts populārākās latviešu dziesmas bērniem izdotas nošu grāmatā, informēja izdevniecībā “MicRec”.

Šajā grāmatā apkopotas visu laiku populārākās dažādu latviešu komponistu dziesmas, kuras bijušas pieprasītas dažādos laikos un ir neatņemama sastāvdaļa visa veida jauniešu un bērnu pasākumos arī šodien.

Grāmatā apkopotas dziesmas no populārajām Latvijas Radio pasakām, kā arī no slavenām un jau par leģendārām uzskatītajām animācijas filmām, teātru izrādēm un kinofilmām, starp kurām ir gan “Sprīdītis”, gan “Brēmenes muzikanti”, “Velniņi”, “Emīls un Berlīnes zēni”, “Zaķīšu pirtiņa”, “Vinnijs Pūks un viņa draugi”, “Ness un Nesija”, “Pauks un Šmauks”, “Neparastie rīdzinieki”, “Ziemassvētku jampadracis”, gan “Meža gulbji” un citi darbi.

Starp 100 dziesmām ir gan pazīstamas tautasdziesmas, gan arī Raimonda Paula, Imanta Kalniņa, Zigmara Liepiņa, Jāzepa Vītola, Arvīda Žilinska, Valta Pūces, Mārtiņa Brauna un Renāra Kaupera dziesmas ar Raiņa, Imanta Lasmaņa, Ojāra Vācieša, Ineses Zanderes, Jāņa Petera, Ziedoņa Purva, Guntara Rača, Kārļa Vērdiņa un citu dzejnieku vārdiem.

Notis sagatavoja Juta Bērziņu, bet grāmatas dizainu veidojis mākslinieks Guntars Ošenieks.

Nošu sērijā “100 populārākās dziesmas….” līdz šim izdotas jau septiņas nošu grāmatas, starp tām ir grāmatas ar populārākajām Raimonda Paula, Mārtiņa Freimaņa, Guntara Rača, grupas “Līvi”dziesmām, kā arī Ziemassvētku un latviešu tautasdziesmām.

Pievienot komentāru

Kamēr esam dzīvi, tikmēr žestikulējam (2)Janīnas Kursītes grāmata "Zīmju valoda: latviešu žesti" pievēršas latviešu iecienītākajiem žestiem no folkloras līdz mūsdienu politiķiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+