×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
20. janvāris, 2016
Drukāt

Sīrijas bēgļi atvainojas Vācijas sievietēm (1)

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Simtiem bēgļu no Sīrijas nedēļas nogalē pulcējās Ķelnes stacijas laukumā, lai nosodītu un atvainotos Vācijas sievietēm par imigrantu pastrādātajiem noziegumiem gadumijā, dāvājot tām ziedus.

Bēgļi, protestējot pret vardarbību un rasismu, turēja rokās plakātus, kuros rakstīts:”Nē, vardarbībai pret sievietēm”, “Mēs cienām Vācijas sabiedrības vērtības”, “Sīrijas bēgļi ir pret vardarbību” u.c., vēsta “Daily Mail”.

Vienlaikus viņi aicināja neizturēties pret visiem bēgļiem kā noziedzniekiem, solot nodrošināt kārtību pilsētā Ķelnes karnevāla laikā, kas notiks februārī.

“Es esmu šeit, lai vāciešiem parādītu, ka mēs neesam bīstami,” žurnālistiem atzina kāds sīriešu bēglis.

Tomēr jaunākās sabiedriskās aptaujas liecina, ka Vācijas iedzīvotāju viedoklis par imigrantu uzņemšanu ir krasi mainījies.

60% respondentu uzskata, ka Vācija nespēj tikt galā ar lielo imigrantu pieplūdumu, kuru skaits pērn sasniedza 1,1 miljonu. Daudzi aptaujātie atzīst, ka viņu viedokli ietekmējusi Jaungada naktī Ķelnē pieredzētā vardarbība, jo decembrī šāds viedoklis bija tikai 46% aptaujāto.

Aptauja arī parādīja, ka tagad vairumu vāciešu – 56% – neapmierina kancleres Angelas Merkeles bēgļu politika. Decembrī par to bija neapmierināta mazāk nekā puse vāciešu – 49%.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Atkal melo ,suņi!!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+