×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
17. jūnijs, 2014
Drukāt

Sirmajam personiskais rekords un otrā vieta Čehijā

Foto - Juris KalniņšFoto - Juris Kalniņš

Latvijas šķēpmetējs Zigismunds Sirmais otrdien sasniedza jaunu personisko rekordu, kas deva otro vietu “World Challenge” sērijas sacensībās Čehijas pilsētā Ostravā.

Savu karjeras labāko rezultātu Sirmais sasniedza trešajā mēģinājumā, kad bija 86,61 metru tāls, kļūstot par visu laiku trešo labāko Latvijas šķēpmetēju.

No pārējiem pieciem mēģinājumiem Sirmais tikai reizi bija tālāks par 80 metru atzīmi, kad noslēdzošajā metienā uzrādīja 80,72 metrus.

Kā savā tvitera kontā atklāja Sirmais, arī otrais metiens, kas netika ieskaitīts, būtu bijis jauns personiskais rekords. Sportists izteicās, ka centīsies tikpat labi startēt arī Eiropas čempionātā.

Uzvaru ar 87,38 metriem izcīnīja pašreizējais pasaules čempions Vitezslavs Veselijs no Čehijas, kurš sasniedza savu sezonas labāko rezultātu.

Sirmā šīs sezonas labākais rezultāts līdz šodienai bija 81,60 metri, bet līdzšinējo personisko rekordu viņš sasniedza 2011.gada jūnijā, kad Bauskā meta 84,69 metrus tālu, sasniedzot pasaules junioru rekordu.

Sasniegtais rezultāts ir labākais Latvijas sportistiem pēdējo trīs sezonu laikā. Valsts rekords kopš 2007.gada pieder Vadimam Vasiļevskim un ir 90,73 metri, bet no visu laiku otrā labākā Latvijas šķēpmetēja Aināra Kovala tagad Sirmais atpaliek vien par trim centimetriem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+