Sports
Futbols

Skandāls futbolā: Vaņina bijušā kluba “Sion” prezidents iekausta televīzijas komentētāju 16

Kadrs no video

Latvijas futbola izlases pamatvārtsarga Andra Vaņina iepriekš pārstāvētā Šveices kluba “Sion” prezidents Kristiāns Konstantēns radījis pamatīgu skandālu, jo iekaustījis televīzijas komentētāju.

Incidents notika ceturtdien Šveices līgas spēlē starp vietējo “Lugano” un “Sion”. Mača laikā pretrunīgu slavu ieguvušais Konstantēns pamatīgi uzvilcies, kad televīzijas komentētājs Rolfs Fringers viņu nosaucis par “narcisu bez jebkādām empātijas spējām”.

Līdz ar to “Sion” kluba prezidents devās pie turpat laukuma malā esošā Fringera, viņam iesita un arī pagrūda.

Savukārt piektdien Konstantēns pielēja eļļu ugunij, sakot, ka iesūdzēs Fringeru tiesā par neslavas celšanu. Tikmēr Šveices Futbola federācija pret “Sion” prezidentu sākusi disciplinārlietu.

“Sadevu viņam pa pakaļu, un tā bija laba sajūta,” Konstantēns sacīja televīzijas kanālam “Teleclub”, kas ir Šveices līgas oficiālais sadarbības partneris.

Fringers ir kādreizējais Šveices izlases treneris, kurš karjeras laikā vadījis arī vairākus augstākā līmeņa klubus.
Ceturtdienas maču “Sion” uzvarēja ar 2:1.

Zīmīgi, ka pērn Vaņins aizgāja no “Sion”, jo viņam bija radušās nesaskaņas tieši ar Konstantēnu.

Šveices čempionāta vadībā ar 17 punktiem astoņās spēlēs atrodas Bernes “Young Boys”, kamēr Vaņina pašreiz pārstāvētā komanda “Zurich” ar 14 punktiem ir otrā. Tikmēr “Sion” ar 11 punktiem atrodama piektajā vietā.

LA.lv