Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
18. jūnijs, 2014
Drukāt

Skanot tautasdziesmām, Rīgā atklāta Latgales pārstāvniecība (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Latgales pārstāvniecības Rīgā atklāšanas pasākums.

Skanot latgaliešu tautasdziesmām, trešdien Rīgā, Torņa ielā, atklāta Latgales pārstāvniecība, vēsta LETA.

Latgales reģiona pārstāvniecībā nākotnē tiks prezentēti aktuālie investīciju projekti, Latgales vietējo uzņēmēju un amatnieku produkcija. Tāpat tiks nodrošinātas konferenču telpas Latgales uzņēmēju komunikācijai ar investoriem un sadarbības partneriem. Ņemot vērā tūrisma nozīmi reģionālās attīstības veicināšanā ārpus nacionālas un reģionālas nozīmes attīstības centriem, pārstāvniecībā tiks prezentētas arī tūrisma iespējas Latgalē.

Latgales plānošanas reģiona Attīstības padomes priekšsēdētājs Aldis Adamovičs izteicis cerību, ka Latgales pārstāvniecība sniegs reālu atbalstu uzņēmējiem, jo tajā varēs iepazīties ar visu, kas reģionā notiek, sākot ar maizes cepšanu un vīna darīšanu līdz vilciena vagonu ražošanai.

Projekta īstenotājs ir Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, projekta partneri Latvijā ir Latgales, Vidzemes, Rīgas, Zemgales un Kurzemes plānošanas reģioni, bet Norvēģijā – Norvēģijas Pašvaldību un reģionālās attīstības ministrija, “Oppland” reģionālā līmeņa pašvaldība un “Aust-Agder” reģionālā līmeņa pašvaldība.

Projekta kopējās izmaksas ir 1 172 029 eiro. Finansējums projektam piešķirts uz diviem gadiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai tur varēs arī iepirkties?

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+