Latvijā
Sabiedrība

Sodīti 11 Saeimas deputāti: vairāki par braukšanas ātruma neievērošanu0

Foto – LETA/Evija Trifanova

No šī gada 8.janvāra līdz 9.aprīlim pie administratīvās atbildības saukti 11 Saeimas deputāti. Par to Saeimai ceturtdien, 10.maijā, ziņojumu sniedza Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas priekšsēdētājs Vitālijs Orlovs, tā portālu “La.lv” informēja Saeimas Preses dienests.

Saskaņā ar Iekšlietu ministrijas (IeM) Informācijas centra sniegto informāciju naudas sods par braukšanas ātruma, distances un intervāla neievērošanu piemērots Intam Dālderim, Romanam Miloslavskim, Arvīdam Platperam un Sergejam Potapkinam. Deputāts Arvīds Platpers saņēmis arī brīdinājumu par braukšanas ātruma, distances un intervāla neievērošanu, tāpat brīdinājums piemērots Andrim Siliņam un Jānim Trupovniekam.

IeM arī informē, ka par braukšanas ātruma, distances un intervāla neievērošanu, kā arī transportlīdzekļu reģistrācijas un numura zīmju lietošanas noteikumu pārkāpšanu un vispārīgo ceļa satiksmes noteikumu pārkāpšanu naudas sods piemērots Artim Rasmanim. Par vispārīgo ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu brīdinājums piemērots Aldim Adamovičam.

Naudas sods piemērots arī Ivanam Ribakovam par ārējās apgaismes ierīču lietošanas noteikumu pārkāpšanu, Jānim Rukam par transportlīdzekļu vadītāju pārkāpumiem īpašos gadījumos un braukšanas sākšanas un braukšanas virziena maiņas noteikumu pārkāpšanu, kā arī Jānim Urbanovičam par valsts amatpersonas deklarācijas neiesniegšanu.

Saistītie raksti

Saeimas Mandātu komisijas priekšsēdētājs Saeimas sēdē vērsa uzmanību uz faktu, ka atsevišķi deputāti administratīvi sodīti jau vairākkārt un tas nekalpo par labu piemēru sabiedrībai.

Ziņojums Saeimai sniegts saskaņā ar 2016.gada maijā pieņemtajiem grozījumiem Latvijas Republikas Satversmē un Saeimas kārtības rullī, kas paredz, ka Saeimas deputāta administratīvai sodīšanai vairs nav nepieciešama parlamenta piekrišana. Savukārt Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija reizi kārtējās sesijas laikā Saeimas sēdē paziņo par iepriekšējās sesijas un starpsesiju laikā administratīvi sodītajiem deputātiem.

 

LA.lv
LE
LETA
Latvijā
LLU uzsāk jaunu apmācības programmu kokapstrādes nozarē
6 stundas
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Augstskola bez zinātnes? Aizvien meklē augstākās izglītības formulu
6 stundas
IE
Ināra Egle
Latvijā
Latvijas Reģionu apvienība izvirzījusi mērķi pārtapt partijā
7 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

Raivis Šveicars
Latvijā
“Latvija veidojas kā nopietns reģionālais digitālo tehnoloģiju centrs.” INTERVIJA ar “LVRTC” vadītāju Edmundu Beļski 1
Intervija 3 stundas
LE
LETA
Sports
Gulbim turpinās lejupslīde ATP pasaules rangā
5 stundas
UG
Uldis Graudiņš

Dabā
Stikla rūpnīcas Latvijā vairs nav, nevienam tā vākšana īpaši izdevīga nav…
4 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. “Sitiens bija riktīgs…” Ķeguma pusē avarē mikroautobuss un vieglais auto
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Šoferus šonedēļ sāks kontrolēt ar kameru aprīkota netrafarēta policijas automašīna
5 stundas